Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Mikser 3D odgrywa ważną rolę na rynku mikserów
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

Mikser 3D odgrywa ważną rolę na rynku mikserów

2020-10-19

Latest company news about Mikser 3D odgrywa ważną rolę na rynku mikserów

Mikser 3D odgrywa ważną rolę na rynku mikserów

 

Wiele gałęzi przemysłu farmaceutycznego, chemicznego, lekkiego i innych będzie korzystać z urządzeń mieszających, w tym głównie: mieszalnik typu V, mieszalnik dwustożkowy, mieszalnik 2D i mieszalnik 3D itp. Wśród nich ważną pozycję zajmuje mieszalnik 3D.

najnowsze wiadomości o firmie Mikser 3D odgrywa ważną rolę na rynku mikserów  0

Mikser 3D jest powszechnie używanym mikserem.Wiemy, że składa się z ramy, układu przeniesienia napędu, elektrycznego układu sterowania, wielokierunkowego mechanizmu ruchu, beczki mieszającej i innych części.Beczka mieszająca bezpośrednio stykająca się z materiałami wykonana jest ze stali nierdzewnej, a wewnętrzne i zewnętrzne ścianki beczki są polerowane.

 

Podstawowym elementem miksera 3D jest cylinder mieszający, a jego budowa jest również najważniejsza.Cylinder mieszający wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a jego ścianki wewnętrzne i zewnętrzne są polerowane.Cylinder ma dobrą szczelność, gładką powierzchnię, brak martwego kąta, brak pozostałości i łatwe czyszczenie.Wlot zasilający jest uszczelniony kołnierzem zaciskowym, który jest łatwy w obsłudze i ma dobrą szczelność.Koniec wyładowania wykorzystuje unikalne planowanie stożka migreny, a planowanie asymetryczne bardziej sprzyja równomiernemu mieszaniu materiałów.Podczas rozładowywania otwór wyładunkowy znajduje się w najniższym położeniu pojemnika do mieszania, aby razem wyładować materiały.

 

najnowsze wiadomości o firmie Mikser 3D odgrywa ważną rolę na rynku mikserów  1

 

Dwa najbardziej tabu punkty miksera w mieszaniu materiałów to:

1. Istnienie siły odśrodkowej podczas mieszania może powodować segregację mieszanych materiałów o różnych gęstościach;

2. Ruch masy i akumulacji zmieszanego materiału polega na tym, że materiału nie można skutecznie dyspergować i mieszać.

 

Stan ruchu miksera 3D przezwycięża powyższe wady i jest idealnym sprzętem do mieszania o wysokiej wydajności na świecie.

 

najnowsze wiadomości o firmie Mikser 3D odgrywa ważną rolę na rynku mikserów  2

 

Mikser 3D porusza się w trójwymiarowej trójwymiarowej przestrzeni.Może to być unikalne tłumaczenie, może to być pojedynczy ruch toczenia lub skały.Materiał znajduje się w złożonym stanie ruchu w bębnie mieszalnika, więc pojawia się impuls zastępczy, który może stale wymuszać podawanie paszy dla zwierząt.

 

Ze względu na ruch 3D turbulencja będzie miała zmienny gradient energii, dzięki czemu cząstki w materiale będą miały różne warunki ruchu, a każda cząstka w częstym rozproszeniu ruchu stale zmienia swoje położenie, co będzie dawało zadowalający efekt mieszania.Gdy mikser trójwymiarowy działa, ponieważ jego beczka mieszająca zawiera wielokierunkowe działanie toczenia, sprawi, że wszelkiego rodzaju materiały w procesie mieszania praktycznie przyspieszą działanie i efekt dyspersji, ale jednocześnie unikają zjawisko segregacji ciężaru właściwego materiału i układania w stos pod wpływem siły odśrodkowej i można je mieszać bez martwego kąta. Może skutecznie zapewnić najlepszą jakość mieszanych materiałów.

 

najnowsze wiadomości o firmie Mikser 3D odgrywa ważną rolę na rynku mikserów  3

 

Jakie są zalety działania miksera 3D?

(1) Ze względu na zaawansowaną konstrukcję, wygodną obsługę, bezpieczną obsługę i łatwą obsługę, trójwymiarowy mikser ma również podwójny wał spiralny typu wspornikowego bez dolnego łożyska, co może wyeliminować usterkę spowodowaną penetracją proszku dolnego łożyska, a tym samym znacznie skracając czas.

(2) W trakcie pracy szybkość mieszania miksera 3D jest szybka, a jakość jest bardzo jednolita.

(3) Efekt oszczędzania energii przez mikser trójwymiarowy jest również oczywisty w procesie operacyjnym.

(4) Mieszanina trójwymiarowego miksera jest stabilna i nie ma stratyfikacji i segregacji.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.