Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Przemysł API wchodzi w nowy etap
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

Przemysł API wchodzi w nowy etap

2021-04-12

Latest company news about Przemysł API wchodzi w nowy etap

Przemysł API wchodzi w nowy etap

- Szanse i wyzwania współistnieją w przedsiębiorstwach maszyn farmaceutycznych -

 

Medycyna surowcowa, znana również jako aktywne składniki leków, jest wytwarzana na drodze syntezy chemicznej, ekstrakcji roślin lub biotechnologii, ale pacjenci nie mogą bezpośrednio pobierać materiału, na ogół muszą dodawać zaróbki, przetwarzać, mogą być wykorzystywane do bezpośredniego stosowania leków.Obecnie Chiny stały się jednym z głównych rynków API na świecie.Wraz z przyspieszeniem reformy polityki medycznej w Chinach w ostatnich latach liczba nowych rejestracji DMF w Chinach rośnie z roku na rok, a skala eksportu API również zaczęła szybko rosnąć.

 

najnowsze wiadomości o firmie Przemysł API wchodzi w nowy etap  0

 

Według danych Narodowego Biura Statystycznego w 2019 r. produkcja surowców chemicznych w Chinach wyniesie 2,769 mln ton, co oznacza wzrost o 20,2% rok do roku;w 2020 r. produkcja surowców chemicznych w Chinach wyniesie 2,734 mln ton, co oznacza wzrost o 2,7% rok do roku.Ponadto raport na temat dogłębnego badania i prognozowania perspektyw inwestycyjnych chińskiego przemysłu API w latach 2020-2024 pokazuje również, że w 2019 r. skala rynku API w Chinach osiągnęła 257,929 miliardów juanów, przy wzroście o 6,4 rok do roku. %.

 

Analiza branżowa pokazuje, że w perspektywie średnio- i długoterminowej, wraz ze stopniowym przenoszeniem zdolności produkcyjnych API do regionu Azji i Pacyfiku oraz wzrostem zapotrzebowania na API w ramach scentralizowanych zamówień, chiński rynek API będzie nadal się rozwijał.Jednak na tle niewielkiego, rozproszonego chaosu w krajowej branży API, a także niskiej konkurencji cenowej wśród przedsiębiorstw, poważnego marnotrawstwa zasobów, nadwyżki mocy produkcyjnych i innych problemów, branża oczekuje, że krajowa branża API przejdzie okres transformacji i wejdź w nowy etap rozwoju.Na tym etapie branża wierzy, że cała branża API będzie również stawiać coraz wyższe wymagania dotyczące znormalizowanego rozwoju i możliwości kontroli kosztów przedsiębiorstw API.

 

najnowsze wiadomości o firmie Przemysł API wchodzi w nowy etap  1

 

W tym kontekście branża wierzy, że ochrona środowiska i zielone procesy API będą w przyszłości kluczowym kierunkiem rozwoju krajowego przemysłu.W związku z tym oczekuje się, że branża sprzętu farmaceutycznego API również wprowadzi więcej możliwości rozwoju.W szczególności tani, wysokowydajny, energooszczędny i chroniący środowisko sprzęt farmaceutyczny może wytyczać nowy trend w produkcji substancji czynnych.

 

Rozumie się, że w rzeczywistości wiele krajowych przedsiębiorstw zajmujących się sprzętem API zaczęło podejmować ciągłe wysiłki w dziedzinie ochrony środowiska i oszczędzania energii.Na przykład.Z producentami urządzeń suszących, poprzez ciągłe wzmacnianie inwestycji badawczo-rozwojowych, w celu stworzenia przyjaznych dla środowiska i energooszczędnych urządzeń do produkcji API.Firma utworzyła specjalną firmę zajmującą się ochroną środowiska i wspierającym inżynieryjny ośrodek doświadczalny, a także ustanowiła podstawowe elementy projektowania produktów energooszczędnych i ochrony środowiska, aby aktywnie rozwijać i produkować ekologiczny sprzęt.Obecnie stopniowo osiąga dobre korzyści gospodarcze i społeczne.

 

Wiele innych przedsiębiorstw integruje nowe technologie z badaniami i rozwojem oraz produkcją sprzętu API.Na przykład niektóre przedsiębiorstwa opracowały liofilizację z ciekłym azotem, która wykorzystuje ciekły azot jako źródło zimna do chłodzenia systemu;nowy proces sterylizacji, który może transportować gazową wodę do rurociągu liofilizatora pod działaniem istniejącego układu próżniowego do sterylizacji i dezynfekcji nadtlenkiem wodoru;w pełni automatyczne rozwiązanie do separacji ciał stałych od cieczy, które zmniejsza zużycie energii, wody, zapotrzebowanie na pracę i koszty oczyszczania ścieków oraz poprawia odzyskiwanie produktów I tak dalej.Ponadto niektóre przedsiębiorstwa utworzyły doświadczony zespół techniczny specjalizujący się w sprzęcie do wymiany ciepła, mający na celu oszczędność energii i zmniejszenie zużycia, i są zobowiązane do dostarczania klientom skutecznych rozwiązań w zakresie redukcji kosztów i poprawy wydajności.

 

najnowsze wiadomości o firmie Przemysł API wchodzi w nowy etap  2

 

Ogólnie rzecz biorąc, te nowe technologie, nowy sprzęt i nowe rozwiązania obecnych przedsiębiorstw produkujących sprzęt farmaceutyczny dodatkowo zapewniają silne wsparcie procesów dla wysokiej jakości produkcji przedsiębiorstw API.Ponieważ branża API wejdzie w cykl biznesowy, oczekuje się, że rynek sprzętu API również będzie rósł.Warto jednak zauważyć, że szanse często współistnieją z wyzwaniami.Dlatego, korzystając z okazji, przedsiębiorstwa zajmujące się sprzętem API muszą również stale dostosowywać się do nowych wymagań i wymagań rynku, wprowadzać innowacje w sprzęcie i technologii oraz ulepszać strukturę sprzętu, aby pomóc branży API rozwijać się z wyższą jakością i zapewniać użytkownikom z większą liczbą lepszych usług.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.