Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about maszyna do pakowania worków
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

maszyna do pakowania worków

2022-01-24

Latest company news about maszyna do pakowania worków

maszyna do pakowania worków

 

 

P1: Rodzaj folii do torebek do pakowania płynów.

A: PET/ALU/PE.

 

P2: Czy można wykorzystać w pełni automatyczne połączenie do przejścia z maszyny emulgującej do maszyny pakującej?Czy dodajesz pompkę dozującą?

Odp .: Można uzyskać w pełni automatyczne połączenie emulgatora z maszyną pakującą, co wymaga użycia pompy transferowej, zwykle pompy odśrodkowej lub pompy rotacyjnej.

 

P3: Maszyna do kontroli światła: Jakie są zalety posiadania większej liczby kolorów świateł?

Odp .: Oznacza to, że maszyna do kontroli światła może wykrywać różne rzeczy, a także wykrywać butelki o różnych kolorach.

 

P4: Ile kosztuje dodanie zgrzewu do torby na suwak?

Odp .: Standardowa maszyna do pakowania worków jest wyposażona na końcu w zgrzewanie, nie są wymagane żadne dodatkowe koszty, ale w zależności od struktury worka, otwarta konstrukcja worka może wymagać dodatkowych kosztów.Po napełnieniu materiałem worek suwakowy jest zgrzewany, a pasek suwaka nie może być zamknięty maszynowo.

 

P5: Zalety poziomej maszyny pakującej w worki.

Odp.: 1.Zakres regulacji rozmiaru poziomej maszyny do podawania i pakowania worków jest szeroki, szczególnie przy wytwarzaniu dużych worków można go dostosować.Obrotowa maszyna pakująca do torebek RotaTop-200 i obrotowa maszyna pakująca do torebek RotaTop-300, maksymalna szerokość torebki to tylko 200mm i 300mm.

2. Pozioma maszyna pakująca worki działa poziomo, co jest szybsze i może produkować dwie torby jednocześnie, gdy rozmiar jest odpowiedni.Prędkość obrotowa maszyny pakującej w worki jest stabilna i wynosi od 35 do 40 torebek/min dzięki sile odśrodkowej.Dodatkowo przy napełnianiu dużymi dawkami materiałów prędkość będzie wolniejsza.

3. Wszystkie mechanizmy transmisyjne i konstrukcje mechaniczne pakowarki poziomej znajdują się za maszyną.Łatwiejsze do czyszczenia i bardziej zgodne z wymogami czystszej produkcji.Przekładnia mechaniczna pakowarki rotacyjnej znajduje się pod maszyną.Podczas produkcji proszku lub cieczy, w przypadku wycieku, maszyna nie jest łatwa do czyszczenia i łatwo ulega korozji.

4. Szerokość worka maszyny do pakowania worków obrotowych można regulować za pomocą jednego klucza.Pozioma maszyna pakująca worki wymaga ręcznej regulacji.

 

P6: Zakres napełniania i cena pompy rotacyjnej.

Odp .: Pompa rotacyjna jest nośnikiem przenoszącym, który nie ma nic wspólnego z objętością napełnienia, a zakres przenoszenia może osiągnąć 5-1200 m³/h.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.