Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Efekt czyszczenia pralki do butelek nie jest idealny? Jakie jest rozwiązanie?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

Efekt czyszczenia pralki do butelek nie jest idealny? Jakie jest rozwiązanie?

2020-12-28

Latest company news about Efekt czyszczenia pralki do butelek nie jest idealny? Jakie jest rozwiązanie?

Efekt czyszczenia pralki do butelek nie jest idealny?Jakie jest rozwiązanie?

 

W procesie produkcji farmaceutycznej nieodzowną częścią jest również pralka do butelek, a technologia domowych pralek do butelek osiągnęła bardzo dojrzały poziom.Jednak często pojawiają się informacje zwrotne od użytkowników, że efekt mycia myjki do butelek nie jest idealny po okresie użytkowania, który nie spełnia wymagań produkcyjnych.Więc co się dzieje?Jakie są powody?Jak rozwiązać ten problem?

 

najnowsze wiadomości o firmie Efekt czyszczenia pralki do butelek nie jest idealny? Jakie jest rozwiązanie?  0

 

W związku z tym personel techniczny producenta przeanalizował, że istnieje wiele przyczyn złego czyszczenia pralki do butelek.Na przykład niska temperatura płynu czyszczącego wpłynie na efekt czyszczenia.W takim przypadku temperaturę płynu czyszczącego należy dostosować w czasie.

 

Jeśli dysza urządzenia zostanie zablokowana, wpłynie to również na efekt czyszczenia.W takim przypadku użytkownik powinien pogłębić dyszę na czas i nalegać na regularne czyszczenie i pogłębianie.

 

Ponadto, jeśli użytkownicy wybiorą zbyt dużo bąbelków ze sprzętu czyszczącego, wpłyną one również na efekt czyszczenia.Sugeruje się ulepszenie środka czyszczącego.

 

Powyższa sytuacja wynika głównie z czynników zewnętrznych.W rzeczywistości bardzo ważny jest również dobór sprzętu.Obecnie na rynku pralki do butelek są nierówne, a ich jakość jest dobra lub zła.Użytkownicy przy zakupie sprzętu powinni rozpoznać reputację i reputację producenta i tylko porównując produkty z trzema producentami, mogą wybrać sprzęt o niezawodnej jakości i wspomóc produkcję.

 

najnowsze wiadomości o firmie Efekt czyszczenia pralki do butelek nie jest idealny? Jakie jest rozwiązanie?  1

 

Oczywiście, oprócz niezadowalającego efektu czyszczenia pralki do butelek, częstymi awariami są również nagrzewanie się, niewystarczające ciśnienie natrysku i poważne uszkodzenia przyborów.Użytkownicy są zobowiązani do zrozumienia przyczyn i rozwiązań tych problemów.

 

Na problem powolnego wzrostu temperatury pralki do butelek personel techniczny stwierdził, że jeśli temperatura płynu do mycia butelek powoli rośnie podczas normalnej pracy pralki do butelek, może to być spowodowane dwoma przyczynami: skondensowana woda z grzałki nie jest odprowadzany płynnie, w tym przypadku zawór obejściowy odwadniacza można otworzyć, aby go opróżnić;kamień nagrzewnicy kumuluje się i wpływa to na przewodnictwo cieplne, dlatego należy go regularnie usuwać Brud.

najnowsze wiadomości o firmie Efekt czyszczenia pralki do butelek nie jest idealny? Jakie jest rozwiązanie?  2

Jeśli ciśnienie spryskiwania jest niewystarczające podczas pracy pralki do butelek, na efekt czyszczenia mogą mieć wpływ następujące trzy przyczyny:

1. Płyn czyszczący jest niewystarczający, a poziom płynu jest niski, dlatego płyn czyszczący należy dodać, aby podnieść poziom płynu;

Pompa wodna nie powinna jak najszybciej pracować normalnie;

3. Resztki filtra gromadzą się w sposób ciągły i nie są czyszczone na czas, a opór jest duży.Zaleca się jak najszybsze oczyszczenie filtra w celu usunięcia zanieczyszczeń.

 

Ponadto, jeśli po wyczyszczeniu w pralce do butelek jest więcej stłuczonych butelek, może to być spowodowane trzema następującymi przyczynami:

1. Jeśli jakość samego szkła jest słaba, kwalifikowane szkło powinno zostać wymienione na czas;

2. W przypadku awarii przyrządu inżynier techniczny dokonuje kompleksowej kontroli przyrządu, ustala przyczynę i na czas ją usuwa;

3. Temperatura butelki jest zbyt niska podczas wchodzenia do butelki, a temperatura zmienia się nagle, co może zwiększyć temperaturę butelki.

 

Ogólnie rzecz biorąc, aby osiągnąć idealny efekt mycia butelek, pralka do butelek wymaga dobrej jakości, prawidłowej i naukowej obsługi oraz prac konserwacyjnych i kontrolnych z wyprzedzeniem, takich jak czyszczenie zanieczyszczeń filtra, skala grzałki i sprawdzenie, czy urządzenie może działać normalnie.W związku z tym zaleca się również, aby użytkownicy odrobili pracę domową przed użyciem pralki do butelek, aby zapewnić sprawne działanie czyszczenia oraz upewnić się, że butelki po czyszczeniu są nienaruszone i osiągają zadowalające wyniki.

najnowsze wiadomości o firmie Efekt czyszczenia pralki do butelek nie jest idealny? Jakie jest rozwiązanie?  3

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.