Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Przyczyny asymetrii V Blendera i poprawnej pracy
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

Przyczyny asymetrii V Blendera i poprawnej pracy

2021-07-30

Latest company news about Przyczyny asymetrii V Blendera i poprawnej pracy

Przyczyny asymetrii V Blendera i prawidłowej pracy

Ze względu na doskonałe osiągi V Blendera i stosunkowo złożone parametry systemu, jeśli nieprofesjonaliści tego nie rozumieją, łatwo o pewne awarie we wczesnym użytkowaniu, takie jak asymetria podczas korzystania z V Blendera, to praca miksująca jest przyczyną asymetrii V Blendera?W takim razie, jak powinniśmy obsługiwać V Blendera?Poniżej pokrótce przedstawię jak wykonać operację na blenderze V oraz konserwację na blenderze V.

najnowsze wiadomości o firmie Przyczyny asymetrii V Blendera i poprawnej pracy  0

Przyczyny asymetrii V Blendera:

Beczka mieszająca V Blendera to dwa asymetryczne cylindry, wykonane z wysokiej jakości koła ze stali nierdzewnej o średnicy 3mm304 lub SS316L i uformowane przez okrągłe i ścisłe spawanie.Ułatwić czyszczenie korpusu cylindra po wymieszaniu materiału.

System transmisji V Blender składa się z silnika, reduktora, koła zębatego, łożyska, wału napędowego i innych części.Wał napędowy jest trwale przyspawany do ściany cylindra i wzmocniony płytą stalową δ5,0 mm.Brak jittera, ekscentryczności i niski poziom hałasu podczas pracy.Wygodna konserwacja, długa żywotność, stabilna praca i inne cechy.

Rama mieszarki typu V jest wykonana ze stali kanałowej, która jest mocno zespawana, a rama wykonana jest ze stali nierdzewnej 304, a powierzchnia jest płaska i pozbawiona zarysowań.Dwa końce ramy transmisyjnej to ruchome drzwi, które są wygodne do konserwacji i naprawy.

Sterowany elektrycznie i czuły.Czas mieszania jest kontrolowany przez przekaźnik czasu z cyfrowym wyświetlaczem.Czas mieszania blendera V jest ustawiony zgodnie z wymaganiami rzeczywistego procesu produkcyjnego mieszania.Przycisk przesuwania służy do przesuwania cylindra do odpowiedniej pozycji załadunku lub położenia rozładowania, a materiał jest wsuwany i wyprowadzany..Zmniejsz pracochłonność i popraw wydajność produkcji.

 

 

 
  najnowsze wiadomości o firmie Przyczyny asymetrii V Blendera i poprawnej pracy  1

Prawidłowe działanie V Blendera:

 

W przypadku przenoszenia materiałów, otwórz otwór zasilający mieszarki V, zamknij otwór wylotowy zgodnie z wymogami kontroli technicznej i włóż określoną ilość materiału do leja załadunkowego V Blendera.Pod koniec dozowania, aby zapobiec wypływaniu materiału podczas mieszania, otwór podający musi być zamknięty i zablokowany.

W czasie pracy maszyny włącz przycisk zasilania, przekręć przycisk stop w lewo, uruchom przycisk wsteczny V Type Mixer i wyreguluj prędkość silnika w zakresie prędkości określonym w przepisach technicznych, aby mieszać ładunek z prędkością 3-12R/min .Gdy zmieszany materiał osiągnie normy techniczne, po zatrzymaniu przycisku prędkości silnika kondycjonera, otwór wylotowy mieszadła powinien być skierowany w stronę ziemi, a przycisk prędkości silnika regulacji powinien być ustawiony w pozycji 0 v mieszadłem.Obróć przycisk stop w prawo, aby zablokować zasilanie.

Na końcu V Blender wyposażony jest w silnik i reduktor.Moc silnika przekazywana jest na reduktor za pomocą paska, a następnie reduktor przenoszony jest na lufę V poprzez sprzęgło.Beczki w kształcie litery V są obsługiwane jeden po drugim, a materiały w ruchomej beczce są mieszane, mieszane w beczce w dół, w lewo i w prawo.

Mieszalnik w kształcie litery V organizuje poruszający się cylinder, spowalniając obrót i wykorzystuje asymetrię utworzoną przez nierówną długość dwóch cylindrów mieszalnika do mieszania.Gdy mieszadło porusza się, ze względu na różnicę energii potencjalnej, materiał zmienia się z różnicowania na kombinację.Ze względu na różnicę energii potencjalnej generowana jest siła boczna, która sprzyja poziomemu przenoszeniu materiału.Gdy materiały zmieniają się z kombinacji na zróżnicowanie, ze względu na różne poziomy materiału, generowane są siły boczne, aby promować poziomy transfer materiałów.

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.