Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Różne rodzaje maszyn do jednolitego powlekania w przemyśle farmaceutycznym
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

Różne rodzaje maszyn do jednolitego powlekania w przemyśle farmaceutycznym

2024-06-04

Latest company news about Różne rodzaje maszyn do jednolitego powlekania w przemyśle farmaceutycznym

Różne rodzaje maszyn do jednolitego powlekania w przemyśle farmaceutycznym

Przemysł farmaceutyczny potrzebuje ważnego sprzętu. Tabletki i płyn butelkowany to dwa z najpopularniejszych produktów.Głównym celem powłoki jest maskowanie zapachuPonadto jest również korzystny w zapewnianiu ochrony fizycznej i chemicznej leku.Powłoka służy również do określenia skuteczności dawkowania.

Istnieje wiele rodzajów powłoki tabletki, takich jak tabletka powlekana w jelitach, tabletka powlekana w folii, powłoka kompresyjna i tabletka powlekana cukrem.Tabletka powlekana cukrem jest jedną z najpopularniejszych i wielu z nas może znać ją.Jest on powszechnie stosowany u dzieci, aby wchłonąć gorzką składnicę leku, jest również przydatny dla tabletek leczniczych, które są bardzo gorzkie.Ten rodzaj powłoki powstaje poprzez odparowanie syropu, tworząc w ten sposób gęstą warstwę cukru i ma tendencję do bycia błyszczącym i jasnego koloru..

najnowsze wiadomości o firmie Różne rodzaje maszyn do jednolitego powlekania w przemyśle farmaceutycznym  0

 

Zasada maszyny do powlekania tabletek

Amaszyna do powlekania tabletekjest bardzo skuteczny w przypadku powlekania zewnętrznej powierzchni tabletki specjalną cienką warstwą materiału powleczającego.Podstawowa zasada materiału powłoki stosuje się do ruchomego łóżka tabletekTabletki umieszczane są w zamkniętym bębnie i obracają się w sposób orbitalny dzięki wpływowi płyty.Środek powłoki automatycznie rozpyla tabletki podczas tego ruchu orbitalnego w sposób, który unika nadmiaru powłoki.

Dodatkowo w bębnach umieszczono kątowe odbiorniki, które pomagają w procesie mieszania tabletek.Korzyścią z zastosowania deflerów jest to, że podnoszą i obracają tabletki, aby zapewnić pełną ekspozycję wszystkich tabletek na rozpylaną powłokę.. Składa się z perforowanego łóżka; który jest używany do wprowadzenia gorącego powietrza za pomocą wentylatorów wpuszczalnych. Temperatura i objętość gorącego powietrza są regulowane i mają na celu skuteczne wysuszenie nośnika powłoki.Maszyna do powlekania tabletek obejmuje pojemniki do powlekania, pistolety do rozpylania, a także rurki wydechowe i grzewcze.

najnowsze wiadomości o firmie Różne rodzaje maszyn do jednolitego powlekania w przemyśle farmaceutycznym  1

 

Teoria procesora płynnego

AProcesor płynnego łóżkapomaga w procesie powlekania, granulacji, warstwowania leków i suszenia cząstek stałych.Pocieranie płynnym jest wdrażane w przemyśle farmaceutycznym przy użyciu procesu spryskiwania dolnego (Wurster), który zapewnia jednolite powłokiSkłada się z płynnej warstwy cząstek stałych, która umożliwia przepływ gorącego powietrza pod wysokim ciśnieniem przez płytę dystrybucyjną powietrza w pojemniku.Cząstki są umieszczane w stanie płynnym poprzez podnoszenie ich z dna i zawieszenie ich w strumieniu powietrzaW procesorze płynnościowym istnieje kilka rodzajów oprysków; spray górny, spray dolny, spray dotykowy.

 

Wydajność procesora płynnego

Procesor płynnego łóżka jest bardzo wydajną technologią dla metody spryskowania górnego.Metoda ta zapewnia jednolite pokrycieMaszyna ta wykorzystuje najnowszą technologię, aby zapewnić, że proces zostanie zakończony bez wad, aby wyprodukować wysokiej jakości produkty dla przemysłu farmaceutycznego.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.