Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Maszyna do ekstrakcji i koncentracji skutecznie usuwa zanieczyszczenia w leczniczych ziołach i poprawia stabilność preparatów
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

Maszyna do ekstrakcji i koncentracji skutecznie usuwa zanieczyszczenia w leczniczych ziołach i poprawia stabilność preparatów

2021-07-30

Latest company news about Maszyna do ekstrakcji i koncentracji skutecznie usuwa zanieczyszczenia w leczniczych ziołach i poprawia stabilność preparatów

Maszyna do ekstrakcji i koncentracji skutecznie usuwa zanieczyszczenia w leczniczych ziołach i poprawia stabilność preparatów

 

Ekstrakcja i koncentracja są niezwykle ważne w branży medycyny naturalnej.Wraz ze stałym ulepszaniem technologii ekstrakcji i zagęszczania rynek maszyn do ekstrakcji i zagęszczania staje się coraz większy.Nie tylko zwiększył się rodzaj sprzętu, ale stopniowo pojawiło się wiele nowych typów maszyn do ekstrakcji i koncentracji.

 

najnowsze wiadomości o firmie Maszyna do ekstrakcji i koncentracji skutecznie usuwa zanieczyszczenia w leczniczych ziołach i poprawia stabilność preparatów  0

 

W szczególności, podczas procesu ekstrakcji urządzenia do ekstrakcji i zagęszczania naturalnych leków ziołowych, gorący rozpuszczalnik będzie stale zwiększał się na powierzchni leku, przechodził przez warstwę materiału leczniczego z dużą prędkością od góry do dołu, a następnie rozpuszczał rozpuszczalnik w materiał leczniczy.Zawartość roztworu w materiałach leczniczych i zawartość roztworu w rozpuszczalniku utrzymują wysoki gradient aż do całkowitego rozpuszczenia.Szybkość ekstrakcji składników skutecznych jest wysoka, a wydajność pasty skoncentrowanej wysoka, a zawartość składników skutecznych w maści jest również wysoka.

 

Według niektórych producentów koncentrator ekstrakcyjny nadaje się do ciśnienia atmosferycznego, mikrociśnienia, wywaru wody, namaczania na ciepło, refluksu ciepła, penetracji, ekstrakcji aromatycznych składników olejowych i odzyskiwania rozpuszczalników organicznych w naturalnej medycynie, roślinach, żywności, napojach, i przemysł chemiczny.

 

najnowsze wiadomości o firmie Maszyna do ekstrakcji i koncentracji skutecznie usuwa zanieczyszczenia w leczniczych ziołach i poprawia stabilność preparatów  1

 

Ponieważ Zioła Naturalne zawierają złożone składniki chemiczne, zwykle są to cukry, aminokwasy, białka, oleje, woski, enzymy, barwniki, witaminy, kwasy organiczne, garbniki, sole nieorganiczne, olejki lotne, alkaloidy, glikozydy itp. skuteczne składniki i nieskuteczne zanieczyszczenia.Jeśli zanieczyszczenia nie zostaną usunięte w jak największym stopniu, wpłynie to na jakość i stabilność preparatu.Dlatego maszyna do koncentracji ekstrakcji leków Natural Herbal jest bardzo ważna.

 

Autor dowiedział się, że ekstraktor i koncentrator stosowany obecnie w produkcji leków ziołowych Natural ma nie tylko niewielkie rozmiary, jest znakomicie wykonany i ma pełne zaplecze pomocnicze, ale jest również bardzo wygodny w obsłudze.Jest bardziej odpowiedni dla małych partii i wieloodmianowych metod produkcji.Urządzenie ma pełne funkcje i nadaje się do ekstrakcji wody i ekstrakcji alkoholu.Może przeprowadzać ekstrakcję atmosferyczną i podciśnieniową oraz odzyskiwać lotny olej.

 

najnowsze wiadomości o firmie Maszyna do ekstrakcji i koncentracji skutecznie usuwa zanieczyszczenia w leczniczych ziołach i poprawia stabilność preparatów  2

 

Ponadto sprzęt jest również wyposażony w konwerter próżniowy i skrzynkę kontrolną, która jest łatwa w obsłudze i może osiągnąć normalną temperaturę ekstrakcji i niskie stężenie temperatury;ekstrakcja w normalnej temperaturze i normalne stężenie w temperaturze;ekstrakcja w niskiej temperaturze i niskie stężenie temperatury oraz inne wymagania procesowe.

 

„Elektryczna konstrukcja grzewcza maszyny do ekstrakcji i koncentracji jest zaawansowana, bezpieczna, szybkie ogrzewanie i chłodzenie, a nawet ogrzewanie. Zbiornik jest wyposażony w bezpieczne urządzenie dekompresyjne, aby zapewnić bezpieczne użytkowanie”.Producent powiedział, że proces ekstrakcji refluksowej można zrealizować, skracając czas ekstrakcji i zagęszczania oraz oszczędzając rozpuszczalnik.Unikalna konstrukcja separatora olej-woda integruje funkcję konwersji próżni, aby poprawić efekt separacji oleju i wody.Sprzęt wykonany jest ze szkła, co ułatwia obserwację.

 

Eksperci przypominają, że jest kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę podczas korzystania z ekstraktu i koncentratora Naturalnych Ziół.Weźmy jako przykład recyrkulację ciepła, podczas korzystania z recyrkulacji ciepła należy zwrócić uwagę na 4 punkty.Aby określić ilość materiałów medycznych w każdym zbiorniku poprzez weryfikację, zasada ekstrakcji ciepła refluksem określa, że ​​ilość materiału jest większa niż w wielofunkcyjnym zbiorniku ekstrakcyjnym.

 

najnowsze wiadomości o firmie Maszyna do ekstrakcji i koncentracji skutecznie usuwa zanieczyszczenia w leczniczych ziołach i poprawia stabilność preparatów  3

 

Po drugie, określ czas rozpoczęcia refluksu zgodnie ze stężeniem roztworu chemicznego.Jeżeli czas powrotu jest zbyt wczesny, a stężenie ekstraktu niskie, efektywny czas ekstrakcji zostanie wydłużony.Jeśli czas powrotu jest zbyt późny, nasycenie ekstraktu nie sprzyja ekstrakcji składników aktywnych i marnuje energię.

 

„Godzinę po ekstrakcji (zagotowaniu) część płynnego leku należy umieścić w zbiorniku zagęszczającym i rozpocząć refluks i odmierzanie czasu. Należy pamiętać, że powietrze w zbiorniku należy usunąć, gdy zbiornik ekstrakcyjny się zagotuje, w przeciwnym razie w zbiorniku zostanie wygenerowane ciśnienie."Eksperci powiedzieli.

 

Po trzecie, temperatura orosienia musi być kontrolowana i nie za niska.Jednocześnie należy kontrolować temperaturę w zbiorniku ekstrakcyjnym i starać się utrzymać stałą temperaturę.Ekstrakcja na zimno (poniżej 90 ℃) ma mniej zanieczyszczeń, dobrą klarowność, wysoką wydajność ekstrakcji ciepła i słabą klarowność.

 

najnowsze wiadomości o firmie Maszyna do ekstrakcji i koncentracji skutecznie usuwa zanieczyszczenia w leczniczych ziołach i poprawia stabilność preparatów  4

 

Celem gotowania jest zwiększenie dyfuzji i penetracji roztworu.Gotowanie Ruiran może w krótkim czasie zmniejszyć różnicę stężeń roztworu, ale rozpuści wiele zanieczyszczeń wielkocząsteczkowych.

 

Po czwarte, określ czas ekstrakcji i koncentracji.Nadmierna ekstrakcja zwiększy zanieczyszczenia w roztworze ekstrakcyjnym i utrudni późniejszą separację.Jeśli czas będzie zbyt krótki, ekstrakcja będzie niepełna, a surowce zostaną zmarnowane (stężenie roztworu należy sprawdzać podczas procesu ekstrakcji).

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.