Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Jak przedłużyć żywotność Granulatora Szybkiego Mieszania? Nie zapomnij o konserwacji sprzętu!
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

Jak przedłużyć żywotność Granulatora Szybkiego Mieszania? Nie zapomnij o konserwacji sprzętu!

2021-06-30

Latest company news about Jak przedłużyć żywotność Granulatora Szybkiego Mieszania? Nie zapomnij o konserwacji sprzętu!

Jak przedłużyć żywotność? rapid mieszanie Granulator?Nie zapomnij o konserwacji sprzętu!

 

Granulator do szybkiego mieszania jest odpowiedni dla przemysłu medycznego, chemicznego, spożywczego i innych.Jest to maszyna, która może mieszać proszek i proszek oraz granulat proszku i spoiwa.

 

Cały proces Granulatora Szybkiego Mieszania składa się z dwóch procesów: mieszania i granulacji.Spoiwo klejowe wchodzi do pojemnika materiału ze stożkowego leja zasypowego.Po zamknięciu leja, pod wpływem mieszania łopatki mieszającej, proszek obraca się w pojemniku, podczas gdy materiał zmienia się wzdłuż kierunku stożkowej ściany, stopniowo tworząc płynny most.Pod wpływem ściskania, tarcia i ugniatania materiału przez ostrza i ściankę beczki, materiał stopniowo przekształca się w materiał sypki.Następnie drzwi wyładowcze są otwierane, a mokre cząstki wypychają lej wyładowczy pod działaniem siły odśrodkowej ostrza.

 

najnowsze wiadomości o firmie Jak przedłużyć żywotność Granulatora Szybkiego Mieszania? Nie zapomnij o konserwacji sprzętu!  0

Miękki materiał o strukturze aglomeratu nie jest granulowany przez wytłaczanie wymuszone, lecz cięty nożem granulującym.Miękki materiał jest cięty na małe i jednorodne cząstki w stanie półpłynnym, realizując wzajemną przemianę materiałów.

 

Zaawansowany Granulator Szybkiego Mieszania jest programowalny przez całą maszynę, a proces jest ujednolicony w celu zapewnienia stabilnej jakości.Może być również obsługiwany ręcznie, aby ułatwić eksplorację parametrów procesu i procesów.Zarówno ostrze mieszające, jak i nóż tnący przyjmują regulację prędkości konwersji częstotliwości, która jest łatwa do kontrolowania wielkości cząstek.

 

najnowsze wiadomości o firmie Jak przedłużyć żywotność Granulatora Szybkiego Mieszania? Nie zapomnij o konserwacji sprzętu!  1

 

Dodatkowo komora wału obrotowego Granulatora Szybkiego Mieszania jest napompowana i uszczelniona, co eliminuje zjawisko adhezji kurzu i posiada funkcję automatycznego czyszczenia.Stożkowy zsyp sprawia, że ​​materiał toczy się równomiernie.Dno lufy to przekładka z wbudowanym systemem obiegu wody chłodzącej.Wydajność w stałej temperaturze jest lepsza niż w przypadku ogólnego systemu chłodzenia powietrzem, co poprawia jakość cząstek.

 

Pokrywa granulatora szybkiego mieszania otwiera się i zamyka automatycznie, otwór wylotowy pasuje do sprzętu suszącego, a duży model jest wyposażony w ruchome schody ułatwiające obsługę.System podnoszenia z nożami bardziej sprzyja czyszczeniu noży i korpusu garnka.

 

najnowsze wiadomości o firmie Jak przedłużyć żywotność Granulatora Szybkiego Mieszania? Nie zapomnij o konserwacji sprzętu!  2

 

Jak więc przedłużyć żywotność Granulatora Szybkiego Mieszania?Na przykładzie szybkoobrotowego granulatora do mieszania na mokro pracownicy LTPM CHINA stwierdzili, że konserwację należy podzielić na konserwację dzienną, półroczną i całoroczną.

 

Podczas codziennych prac konserwacyjnych należy przed uruchomieniem sprawdzić, czy maszyna jest czysta.Jeśli jest brud, wyczyść go na czas i przetrzyj wewnętrzną ściankę garnka i powierzchnię korpusu maszyny 75% alkoholem.Aby sprawdzić ciśnienie sprężonego powietrza, ciśnienie powinno wynosić 0,6 Pa.Jeśli jest za wysoki lub za niski, wyreguluj zawór ciśnieniowy w odpowiednim czasie.

 

Operator powinien sprawdzić elastyczność obrotu noża mieszającego Granulatora Szybkiego Mieszania, elastyczność obrotu noża tnącego, wskaźnik przełącznika przyciskowego, szczelność powietrzną pierścienia uszczelniającego pokrywę garnka, szczelność powietrzną pierścienia uszczelniającego otwór wylotowy, oraz elastyczność tłoka wyładowczego.Elastyczność i kierunek obrotów łopatki mieszającej i noża siekającego, dokładność zegara mieszania i cięcia itp. Jeśli sprzęt jest nienormalny, należy go naprawić lub wymienić w odpowiednim czasie.

 

W trakcie półrocznej konserwacji Granulatora Szybkiego Mieszania operator powinien sprawdzić stan zużycia paska rozrządu silnika, wymienić uszkodzony pasek rozrządu, wyregulować mechanizm napinający paska, aby był odpowiedni;wlej smar i powierzchnię oleju do reduktora. Nie powinien być niższy niż linia środkowa miarki poziomu oleju.

 

Ponadto sprawdź, czy łączące śruby mocujące w podwoziu są luźne i dodaj smar do miski olejowej;sprawdź skrzynkę rozdzielczą, usuń z niej kurz, dokręć zaciski przewodów i sprawdź działanie falownika.

 

najnowsze wiadomości o firmie Jak przedłużyć żywotność Granulatora Szybkiego Mieszania? Nie zapomnij o konserwacji sprzętu!  3

 

Jeśli chodzi o coroczną konserwację granulatora z szybkim mieszaniem, operator musi odciąć główne zasilanie szybkoobrotowego granulatora z szybkim mieszaniem, aby dokładnie wyczyścić wnętrze głównego silnika w celu usunięcia oleju i proszku.Elementy elektryczne i przyrządy szybkoobrotowego mokrego granulatora mieszającego należy sprawdzić i wymienić, jeśli są uszkodzone.

 

Należy przypomnieć, że należy sprawdzić podłączenie szybkoobrotowego granulatora mieszającego na mokro i naprawić lub wymienić, jeśli jest luźne lub zardzewiałe.Sprawdź działanie bloku antyobrotowego szybkoobrotowego granulatora mieszającego na mokro i wymień słabą wydajność.

 

Przedsiębiorstwa powinny zainstalować szybkoobrotowy granulator mieszający do procesu mokrego, aby dostosować odstępy między komponentami, zdemontować główny silnik szybkoobrotowego granulatora mieszającego do procesu mokrego i dokładnie wyczyścić wewnętrzny olej i proszek.Niezależnie od tego, czy odbywa się to codziennie, pół roku, czy przez cały rok, odpowiednie rejestry konserwacji muszą być wypełnione na czas.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.