Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Jak poprawić szybkość zbierania pasty ekstraktu w ziołowym systemie ekstrakcji i koncentracji Heat reflux?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

Jak poprawić szybkość zbierania pasty ekstraktu w ziołowym systemie ekstrakcji i koncentracji Heat reflux?

2021-07-30

Latest company news about Jak poprawić szybkość zbierania pasty ekstraktu w ziołowym systemie ekstrakcji i koncentracji Heat reflux?

Jak poprawić szybkość zbierania pasty ekstraktu w ziołowym systemie ekstrakcji i koncentracji Heat reflux?

 

W porównaniu z tradycyjnym procesem koncentracji, proces ekstrakcji i zagęszczania pod chłodnicą zwrotną ma dużą zdolność adaptacji, wysoką wydajność pasty ekstraktowej, krótki czas ekstrakcji i niższą temperaturę niż tradycyjny proces koncentracji, co w pewnym stopniu oszczędza rozpuszczalnik i ma wysoki stopień automatyzacji Wymagany koszt pracy jest niewielki i jest szeroko preferowany przez rynek.

 

najnowsze wiadomości o firmie Jak poprawić szybkość zbierania pasty ekstraktu w ziołowym systemie ekstrakcji i koncentracji Heat reflux?  0

 

Według branży, w procesie pracy ekstrakcji i koncentracji refluksu, praca polegająca na zbieraniu Pasty Ekstraktowej jest kluczowym ogniwem.Określenie wydajności jest bardzo ważne dla ekstrakcji leków i nowych wyrobów i jest bezpośrednio związane z doborem przyszłych postaci dawkowania oraz określeniem technologii przygotowania.

 

Wśród nich, w dziedzinie Roślin Leczniczych, wydajność pasty ekstraktów jest ważnym wskaźnikiem zarządzania produkcją w przemyśle farmaceutycznym Rośliny Leczniczej, co jest bezpośrednio związane z jakością i kosztem produktu.Im wyższy plon Rośliny Leczniczej, tym pełniejsza ekstrakcja leku i do pewnego stopnia czystszy skład leku.Dlatego producenci leków ziołowych i firmy produkcyjne przywiązują dużą wagę do wydajności leków.Tak więc, w przypadku firm produkcyjnych, jak możemy zwiększyć wydajność pasty ekstrakcyjnej w systemie ekstrakcji i zagęszczania refluksu ciepła?

 

najnowsze wiadomości o firmie Jak poprawić szybkość zbierania pasty ekstraktu w ziołowym systemie ekstrakcji i koncentracji Heat reflux?  1

 

Według ekspertów wydajność pasty ekstraktów oblicza się głównie poprzez podzielenie ilości wyprodukowanych ekstraktów przez ilość materiałów leczniczych.Ogólnie odnosi się do wydajności suchych ekstraktów.W pomiarze możesz wchłonąć 25ml roztworu o stałej objętości.Po wyschnięciu roztworu umieścić go w parownicy wagowej i przeprowadzić suszenie próżniowe, aż osiągnie stałą wagę.Wzór do obliczania uzysku koncentratów: Uzysk koncentratów (%) = (suszone ekstrakty x współczynnik rozcieńczenia/waga materiału leczniczego) x 100%.Główną metodą zwiększenia wydajności Pasty Ekstraktowej jest zwrócenie uwagi na odpowiednią ilość rozpuszczalnika w procesie termokurczliwości refluksowej, wydłużenie czasu ekstrakcji w określonym zakresie i rozsądne zwiększenie liczby ekstrakcji.

 

Zwróć uwagę na dobór materiałów

 

Personel techniczny w branży powiedział, że przede wszystkim, aby zwiększyć wydajność Pasty Ekstraktowej, należy zwrócić większą uwagę na dobór materiałów.Należy kontrolować wielkość cząstek materiału i zgorzelinę, które mogą być przenoszone przez urządzenia do ekstrakcji i zatężania ciepła z refluksem.

 

Ponadto niektóre materiały są trudne do zagęszczenia i ekstrakcji.Na przykład, jeśli niektóre materiały lecznicze o mniejszej zawartości proszku są zagęszczane i ekstrahowane, bez względu na to, jak ulepszy się proces, nie można poprawić wydajności ekstraktów.

 

Zwróć uwagę na kolejność karmienia

 

W procesie zbierania pasty ekstraktu kolejność podawania jest bardzo ważna i musi być dokładna, aby zapewnić powodzenie zbierania pasty ekstraktu.

 

Rozsądne planowanie i ekstrakcja parametrów procesu

 

Parametry procesu ekstrakcji wpływają na działanie koncentratów i skuteczność leku.Parametry obejmują czas namaczania, czas podgrzewania, czas utrzymywania, pośredni czas mieszania lub cyrkulacji itp.

 

 

najnowsze wiadomości o firmie Jak poprawić szybkość zbierania pasty ekstraktu w ziołowym systemie ekstrakcji i koncentracji Heat reflux?  2

 

Podsumowując, poprawa szybkości zbierania stężeń roślin leczniczych wymaga doboru materiałów, kontrolowania skali karmienia i wielkości cząstek stosowanych materiałów leczniczych, zapewnienia dokładnej sekwencji podawania oraz zaplanowania parametry procesu ekstrakcji rozsądnie.Branża przypomina, że ​​jeśli wskaźnik zbierania pasty ekstraktowej nie uległ poprawie, należy rozważyć przekształcenie procesu lub przeformułowanie formuły.

 

Podaje się, że ze względu na późne rozpoczęcie badań nad procesem ekstrakcji i zagęszczania w naszym kraju, doświadczenie w ekstrakcji i zagęszczaniu zwierząt, roślin i innych leków nie jest wystarczająco dojrzałe, system procesu ekstrakcji i zagęszczania refluksowego jest obecnie stosunkowo powszechną metodą ekstrakcji i koncentracji.Ważnym wskaźnikiem w tym systemie jest poprawa szybkości zbierania pasty ekstraktu.Jednocześnie należy również zwrócić uwagę na zasadę odpowiedniej ilości, aby kontrolować szybkość zbierania Pasty Ekstraktowej w rozsądnym zakresie.

 

najnowsze wiadomości o firmie Jak poprawić szybkość zbierania pasty ekstraktu w ziołowym systemie ekstrakcji i koncentracji Heat reflux?  3

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.