Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Jak poprawić wydajność produkcji etykieciarki i obniżyć koszty? Umiejętności konserwacyjne są niezbędne
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

Jak poprawić wydajność produkcji etykieciarki i obniżyć koszty? Umiejętności konserwacyjne są niezbędne

2021-08-31

Latest company news about Jak poprawić wydajność produkcji etykieciarki i obniżyć koszty? Umiejętności konserwacyjne są niezbędne

Jak poprawić wydajność produkcji etykieciarki i obniżyć koszty?Umiejętności konserwacyjne są niezbędne

 

W przemyśle farmaceutycznym etykieciarka jest bardzo powszechnym urządzeniem pakującym.Jego główną funkcją jest etykietowanie produktów zgodnie z wymaganiami rynku dotyczącymi opakowań dla produktów farmaceutycznych.W zależności od różnych metod powlekania klejem, maszyny etykietujące można podzielić na: samoprzylepną maszynę do etykietowania, maszynę do etykietowania pastą (etykieciarkę samoprzylepną, maszynę do etykietowania klejem) i maszynę do etykietowania klejem topliwym;W zależności od różnych rodzajów produktów można je podzielić na: etykieciarka liniowa, etykieciarka rotacyjna itp.;w zależności od realizacji różnych funkcji etykietowania można go podzielić na: etykieciarka płaska, etykieciarka boczna i etykieciarka obwodowa;Ponadto w zależności od stopnia automatyzacji można ją podzielić na: etykieciarki automatyczne, automatyczne, półautomatyczne i ręczne.

najnowsze wiadomości o firmie Jak poprawić wydajność produkcji etykieciarki i obniżyć koszty? Umiejętności konserwacyjne są niezbędne  0

Zakres zastosowań różnych typów etykieciarek jest różny.Na przykład maszyna do etykietowania płaskiego realizuje etykietowanie i filmowanie na górnej płaszczyźnie i górnej powierzchni łuku przedmiotu obrabianego, takiego jak pudełka, książki, plastikowe skorupy itp .;maszyny do etykietowania okrągłych butelek zapewniają głównie etykietowanie lub filmowanie na obwodowej powierzchni produktów cylindrycznych i stożkowych, takich jak szklane butelki medyczne, butelki plastikowe itp .;maszyny do etykietowania bocznego realizują głównie etykietowanie lub filmowanie na płaszczyźnie bocznej i bocznej powierzchni łuku przedmiotu obrabianego, na przykład kosmetycznych płaskich butelek, kwadratowych pudełek itp.

najnowsze wiadomości o firmie Jak poprawić wydajność produkcji etykieciarki i obniżyć koszty? Umiejętności konserwacyjne są niezbędne  1

Niezależnie od etykieciarki użytkownik wydaje dużo pieniędzy na zakup, co ma na celu poprawę wydajności produkcji, obniżenie kosztów i zmniejszenie liczby błędów ręcznego etykietowania.Jednak w rzeczywistej eksploatacji użytkownicy muszą nie tylko opanować prawidłową metodę użytkowania, ale także muszą zrozumieć umiejętności konserwacyjne maszyny etykietującej, aby utrzymać długoterminową stabilną pracę sprzętu, uczynić sprzęt bardziej efektywnym i opóźnić żywotność sprzętu.Technicy producenta wprowadzili dwa aspekty.

 

Z jednej strony użytkownicy muszą zwracać uwagę na czyszczenie podczas konserwacji maszyny etykietującej.Ponieważ etykieciarka łatwo wdycha kurz podczas pracy, konieczne jest regularne czyszczenie etykieciarki z kurzu.

najnowsze wiadomości o firmie Jak poprawić wydajność produkcji etykieciarki i obniżyć koszty? Umiejętności konserwacyjne są niezbędne  2

Jeżeli użytkownik chwilowo nie korzysta z etykieciarki, powinien odłączyć zasilanie i przykryć ściereczką przeciwpyłową, aby zapobiec opadaniu kurzu na etykieciarkę.Ponadto taśma wysokotemperaturowa etykieciarki również musi być regularnie odkażana, aby lepiej zapewnić wysoką jakość pracy etykieciarki.

 

W przypadku niektórych etykieciarek, które działają nieprawidłowo, w pracach związanych z czyszczeniem należy zwracać większą uwagę na szczegóły.Na przykład, gdy użytkownik korzysta z automatycznej etykieciarki, jeśli etykieciarka nie jest ustawiona prostopadle do biurka, oznacza to, że efekt kodowania jest bardzo słaby.Ponadto zaleca się użycie pojemnika czyszczącego do czyszczenia maszyny podczas czyszczenia, do czyszczenia atramentu w rurze i dyszy, w przeciwnym razie atrament zablokuje dyszę;w przypadku wystąpienia zjawiska przecieku w trakcie drukowania należy sprawdzić, czy drukarka atramentowa nie ma uszkodzonego oka oraz wyczyścić głowicę czujnika, wyregulować punkt czułości czujnika, sprawdzić warunki montażu i zamocowania czujnika, wyregulować pozycję montażu czujnika , oraz eliminują wpływ koloru powierzchni obiektu na indukcję czujnika.

 

Z drugiej strony etykieciarka wymaga konserwacji po dłuższym okresie pracy, szczególnie pamiętaj o nałożeniu oleju smarującego.Rozumie się, że w maszynie etykietującej znajduje się wiele części, takich jak koła zębate, łożyska i skrzynie biegów.Części te bardzo łatwo rdzewieją lub zużywają się po pewnym okresie użytkowania.Olej smarujący może zapewnić gładkość wszystkich części etykieciarki.Technik zwrócił uwagę, że w normalnych warunkach etykieciarka powinna być smarowana po nieprzerwanej pracy przez ponad 48 godzin.

najnowsze wiadomości o firmie Jak poprawić wydajność produkcji etykieciarki i obniżyć koszty? Umiejętności konserwacyjne są niezbędne  3

Przedłużenie żywotności każdego sprzętu jest nierozerwalnie związane z staranną konserwacją.Etykieciarka powinna być regularnie konserwowana po pewnym okresie eksploatacji, aby zapewnić prawidłowe działanie etykieciarki, a jednocześnie przedłużyć żywotność etykieciarki i zapewnić etykieciarka może działać normalnie.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.