Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Jaka jest sprawa dużej ilości produkowanego pyłu w procesie użytkowania granulatora suchego?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

Jaka jest sprawa dużej ilości produkowanego pyłu w procesie użytkowania granulatora suchego?

2021-08-05

Latest company news about Jaka jest sprawa dużej ilości produkowanego pyłu w procesie użytkowania granulatora suchego?

Na czym polega duża ilość produkowanego pyłu w procesie użytkowania granulatora suchego?

 

Granulator na sucho jest rodzajem działania wahadłowego z obracającym się bębnem, który może zmielić mokre surowce proszkowe na granulki przez sito z drutu żelaznego.Obecnie jest szeroko stosowany w przemyśle farmaceutycznym i innych.

najnowsze wiadomości o firmie Jaka jest sprawa dużej ilości produkowanego pyłu w procesie użytkowania granulatora suchego?  0

 

W zależności od różnych zastosowań granulator suchy można podzielić na typ produkcyjny i typ eksperymentalny.Wśród nich eksperymentalny granulator suchy wykorzystywany jest głównie do opracowywania i badań nowych postaci dawkowania Instytutu Badań Farmaceutycznych oraz produkcji małodawkowych preparatów medycyny chińskiej.Obecnie niektóre urządzenia dostępne na rynku mogą osiągnąć czystą i zamkniętą produkcję od proszku do granulek, a interfejs człowiek-maszyna jest bezpieczny., Niezawodny, szybki, z dużą ilością informacji i wysokim wskaźnikiem gotowych produktów.Jednocześnie konstrukcja przezroczystego obszaru roboczego sprawia, że ​​obserwacja jest bardziej bezpośrednia i wygodna.

najnowsze wiadomości o firmie Jaka jest sprawa dużej ilości produkowanego pyłu w procesie użytkowania granulatora suchego?  1

 

 

 

 

Obecnie niektórzy krajowi producenci suchych granulatorów opracowali nowy typ suchego granulatora w oparciu o modele importowane i w połączeniu z ich krajowymi warunkami.Nadają się do produkcji różnorodnych materiałów, a system zapewnia szeroką gamę urządzeń, procesów i operatorów.Kontrola zarządzania hasłami poziomu, która jest wygodna dla bezpiecznej obsługi sprzętu, zarządzania produkcją i kontroli jakości produktu, była szeroko przychylna publiczności na poprzedniej wystawie maszyn farmaceutycznych.

 

Bez względu na rodzaj granulatora suchego, operator musi zmierzyć się z typowymi błędami podczas użytkowania, wykryć problem na czas i odpowiednio się nim zająć.

 

Wśród nich duża ilość kurzu to problem, którego wielu użytkowników głęboko doświadczyło.Więc dlaczego tak się dzieje?Niektórzy producenci techniczni dokonali krótkiej analizy tego.

 

Jednym z nich jest problem projektowania konstrukcji urządzeń.Zrozumiałe jest, że ponieważ wielu producentów granulatorów suchych projektuje swoje urządzenia stosunkowo prosto i nie uwzględnia problemu cząstek pyłu, urządzenia wytwarzają dużą ilość pyłu, co ma wpływ na produkcję użytkowników.

 

najnowsze wiadomości o firmie Jaka jest sprawa dużej ilości produkowanego pyłu w procesie użytkowania granulatora suchego?  2

Wraz z poprawą wymagań GMP i wprowadzeniem koncepcji cGMP, producenci suchych granulatorów muszą również zaktualizować specyfikacje i koncepcje produkcji leków, a struktura musi zostać dostosowana, aby w pełni uwzględnić cząstki pyłu generowane podczas produkcji leków, aby zapewnić środowisko produkcyjne, W celu spełnienia wymagań wysokiej jakości rozwoju w przemyśle farmaceutycznym.

najnowsze wiadomości o firmie Jaka jest sprawa dużej ilości produkowanego pyłu w procesie użytkowania granulatora suchego?  3

Obsługa techniczna przypomniała również, że jest jeszcze jedna rzecz, na którą należy zwrócić uwagę w związku z problemem powstawania pyłu, a mianowicie drgania sprzętu.„Wibracje zwiększą wytwarzanie cząstek kurzu i pogorszą dyfuzję cząstek kurzu. Dlatego podczas produkcji sprzętu konieczne jest uwzględnienie ogólnej konstrukcji i dokładności produkcji, aby znaleźć źródło wibracji, które powoduje wibracje, aby zmniejszyć wibracje generowane przez ekwipunek.

 

Po drugie, efekt odgazowania nie jest dobry.Zrozumiałe jest, że po sprężeniu powietrza w szczelinie cząstek, ciśnienie zostaje nagle uwolnione podczas procesu kruszenia i granulacji, a eksplozja powietrza powoduje dużą ilość drobnego proszku, więc ilość pyłu jest stosunkowo duża.

 

Oprócz problemu dużej produkcji pyłu, zużycie walców jest również jedną z częstych wad.Rozumie się, że wewnątrz walca znajduje się woda chłodząca, a na obracającym się walcu i statycznym rurociągu wody chłodzącej znajdują się dynamiczne urządzenia uszczelniające.Jeśli jest używany przez długi czas, jest podatny na wycieki lub uszkodzenie rolki.Obecnie niektórzy producenci ulepszyli strukturę rolki, dzięki czemu woda chłodząca przepływa bezpośrednio na powierzchnię rolki dociskowej, co może skutecznie obniżyć temperaturę powierzchni rolki i znacznie zmniejszyć możliwość wycieku.

 

Ponadto, ze względu na dobór materiału i technologię przetwarzania, stosuje się wiele rolek, ze względu na wysokie ciśnienie podczas granulacji, po okresie użytkowania rolki również się zużywają, dlatego wielu producentów musi odkupywać po okresie użytkowania.Rolka.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.