Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Jakie są środki zapobiegające zamarzaniu maszyn farmaceutycznych zimą?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

Jakie są środki zapobiegające zamarzaniu maszyn farmaceutycznych zimą?

2020-12-08

Latest company news about Jakie są środki zapobiegające zamarzaniu maszyn farmaceutycznych zimą?

Jakie są środki zapobiegające zamarzaniu maszyn farmaceutycznych zimą?

 

Zimą temperatura jest znacznie obniżona, ludzie często zakładają grube płaszcze i czapki, aby się ogrzać, aby nie dopuścić do przeziębienia.W rzeczywistości, ponieważ ludzie boją się zimna, w sezonie niskich temperatur maszyny farmaceutyczne również muszą dobrze radzić sobie z utrzymaniem ciepła i środkami przeciw zamarzaniu, aby zapewnić stabilną pracę sprzętu.Jakie są więc środki zapobiegające zamarzaniu maszyn farmaceutycznych?

 

Po pierwsze, jeśli chodzi o temperaturę, należy zadbać o to, aby temperatura środowiska pracy była powyżej zera i poprawić ogrzewanie laboratorium;ogrzewając laboratorium promiennikami, należy zwrócić uwagę, aby uszczelniona beczka nie znajdowała się blisko źródła ciepła, aby uniknąć nadmiernej rozszerzalności cieplnej i odkształceń zmiękczających spowodowanych wysoką temperaturą.Dodatkowo, wprawdzie wpływ temperatury na maszynę farmaceutyczną nie jest szczególnie duży, ale jeśli maszyna jest wyposażona w skrzynię biegów, temperatura nie powinna być zbyt niska.

 

„Na przykład zima na północy jest bardzo mroźna, a temperatura w pomieszczeniu roboczym będzie bardzo niska. nie gładka, więc w tej chwili musimy zadbać o to, aby temperatura w warsztacie osiągnęła standardowo niską temperaturę Niektórzy producenci sprzętu tak mówili.

 

najnowsze wiadomości o firmie Jakie są środki zapobiegające zamarzaniu maszyn farmaceutycznych zimą?  0

 

Po drugie, wytrzyj olej smarujący.W sezonie niskich temperatur odsłonięte części metalowe maszyn farmaceutycznych należy odpowiednio przetrzeć olejem smarującym.Ponadto niektóre maszyny farmaceutyczne wymagają użycia płynu.Po zakończeniu należy spuścić wodę i zetrzeć zacieki.Jeśli nie jest używany przez dłuższy czas, olej smarujący również należy wytrzeć.

 

Po trzecie, elastyczne wykorzystanie materiałów termoizolacyjnych, czyli wykorzystanie materiałów izolacyjnych do owinięcia części instrumentu, które łatwo zamarzają lub boją się zamarznięcia.Gdy nadchodzi zima, należy dokonywać terminowych przeglądów i częstego odprowadzania ścieków, aby zapobiec uszkodzeniu materiałów izolacyjnych opakowań, co utrudni prace termoizolacyjne maszyn farmaceutycznych.

 

najnowsze wiadomości o firmie Jakie są środki zapobiegające zamarzaniu maszyn farmaceutycznych zimą?  1

 

Po czwarte, środki ogrzewania elektrycznego.Środki ogrzewania parowego polegają na wykorzystaniu ogrzewania parowego rur w celu zachowania ciepła.W przemyśle sugeruje się, aby rurociąg paroizolacyjny był sprawdzany pod kątem gładkości lub zablokowania przed utrwaleniem ciepła i dostarczeniem pary w okresie zimowym.

 

Oprócz ogrzewania parowego, elektryczna taśma grzewcza jest również rodzajem metody utrwalania ciepła.Zrozumiałe jest, że technologia izolacji ogrzewania elektrycznego jest nowym rodzajem technologii grzewczej, która bezpośrednio przekształca energię elektryczną w energię cieplną.Zainstalować kabel izolacji termicznej, nawinąć taśmę grzewczą na przyrząd lub przykleić go do szafki przyrządowej.Należy jednak zauważyć, że długość pasa prowadzącego powinna być ekonomiczna i umiarkowana.

 

Po piąte, zwróć uwagę na konserwację.Każda długotrwała eksploatacja sprzętu wymaga regularnej konserwacji.Więc w zimie, jakie są środki konserwacji maszyn farmaceutycznych?

 

Personel techniczny ltpm China zwrócił uwagę na cztery aspekty

1. W przypadku środków instalacyjnych należy rozsądnie wybrać odpowiednie miejsce instalacji, takie jak suche miejsce bez kapania deszczu i śniegu;

2. Środki kontroli na miejscu: jeśli to możliwe, należy przydzielić specjalny personel w celu sprawdzenia, czy materiał izolacyjny jest uszkodzony i czy rurociąg parowy jest zablokowany;

3. Środki alarmowe: jeśli pozwalają na to warunki, można zainstalować dźwiękowe i świetlne urządzenia alarmowe z wyciekiem pary lub stanem wyłączenia, aby ułatwić wykrywanie i szybkie leczenie ukrytych zagrożeń związanych z izolacją termiczną i środkami zapobiegającymi zamarzaniu;

4. Środki kontrolne: osoba odpowiedzialna za regionalną konserwację przyrządów przeprowadza regularne przeglądy zgodnie z zaplanowaną trasą inspekcji.Podczas kontroli należy sprawdzić, czy zawór rurociągu izolacyjnego jest w normie, czy skrzynka izolacyjna jest w normie, czy urządzenie odwadniające jest w normie, czy pakiet materiałów izolacyjnych jest w dobrym stanie, czy elementy zasilania elektrycznego ogrzewania są w normie itp.

 

Ogólnie rzecz biorąc, bardzo ważne jest zrozumienie środków zapobiegających zamarzaniu maszyn farmaceutycznych.Tylko wtedy, gdy użytkownik wykona dobrą robotę w odpowiedniej pracy, może zapewnić, że sprzęt nie „przeziębi się” zimą i utrzyma normalną i stabilną pracę.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.