Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Inteligentna maszyna do powlekania tabletek odgrywa wielką rolę w ukrywaniu nieprzyjemnego zapachu leków
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

Inteligentna maszyna do powlekania tabletek odgrywa wielką rolę w ukrywaniu nieprzyjemnego zapachu leków

2021-09-28

Latest company news about Inteligentna maszyna do powlekania tabletek odgrywa wielką rolę w ukrywaniu nieprzyjemnego zapachu leków

Inteligentna maszyna do powlekania tabletek odgrywa wielką rolę w ukrywaniu nieprzyjemnego zapachu leków

 

Wraz z poprawą popytu medycznego wzrasta produkcja leków.Niektóre leki łatwo wytwarzają w procesie produkcji ostry i nieprzyjemny smak, co utrudnia pacjentom przyjmowanie leków.

 

najnowsze wiadomości o firmie Inteligentna maszyna do powlekania tabletek odgrywa wielką rolę w ukrywaniu nieprzyjemnego zapachu leków  0

 

Aby pomóc pacjentom w przyjmowaniu leków, wiele firm farmaceutycznych używa maszyn do powlekania tabletek.Autor dowiedział się, że maszyna do powlekania tabletek może być używana do poprawy wyglądu, ułatwienia identyfikacji, zatuszowania nieprzyjemnego zapachu, ułatwienia pacjentowi połykania, zmniejszenia reakcji żołądkowo-jelitowej, kontroli uwalniania leku i zmiany krzywej uwalniania leku.

 

Jednocześnie maszyna do powlekania tabletek może również chronić przed wilgocią, światłem i powietrzem, aby zwiększyć stabilność leku.W porównaniu z powłoką cukrową charakteryzuje się krótkim cyklem produkcyjnym, mniejszą ilością materiałów i dużą odpornością na wilgoć.Proces powlekania filmem można podzielić na proces powlekania rozpuszczalnego w wodzie i proces powlekania rozpuszczalnikiem organicznym według różnych rozpuszczalników.

 

Według odpowiednich ekspertów, po uruchomieniu maszyny do powlekania tabletek, domowe tabletki wykonują złożony ruch w naczyniu do powlekania ze stali nierdzewnej pod wpływem siły ciężkości i tarcia.

 

najnowsze wiadomości o firmie Inteligentna maszyna do powlekania tabletek odgrywa wielką rolę w ukrywaniu nieprzyjemnego zapachu leków  1

 

Po równomiernym rozpyleniu materiałów pomocniczych do powlekania warstewką na powierzchni tabletek, tabletki suszy się gorącym powietrzem wprowadzanym do naczynia do powlekania.W ten sposób błona powlekająca na powierzchni tabletek jest jednolita po wielu cyklach, a następnie przeprowadza się barwienie i polerowanie, aby tabletki były piękniejsze i wygodniejsze w konserwacji i różnicowaniu.

 

"Zaawansowana maszyna do powlekania tabletek ma zalety wygodnej obsługi, pięknego wyglądu i wygodnego czyszczenia. Pojemnik do powlekania jest wykonany ze stali nierdzewnej spełniającej wymagania GMP; wewnętrzne i zewnętrzne powierzchnie pojemnika do powlekania są wypolerowane i jasne, bez martwych rogi, ostre rogi, skalowanie, łatwe czyszczenie i zanieczyszczenie” – powiedział producent maszyn do powlekania tabletek.

 

Obecnie maszyna do powlekania tabletek ma głównie trzy różne metody powlekania., metodę powlekania granulacją fluidyzacyjną, metodę powlekania rotacyjną tabletką i wewnętrzną powłokę rdzenia tabletki.

 

Jeśli chodzi o zasadę granulacji fluidyzacyjnej powłoki, niektórzy producenci stwierdzili, że jest ona zasadniczo podobna do zasady granulacji fluidyzacyjnej.Metoda powlekania fluidyzacyjnego polega głównie na umieszczeniu rdzenia wióra w złożu fluidalnym, wprowadzeniu przepływu powietrza, zawieszeniu rdzenia wióra w komorze powlekania siłą szybko rosnącego przepływu powietrza i obracaniu go w górę iw dół podczas fluidyzacji (tabletka film) stan.

 

najnowsze wiadomości o firmie Inteligentna maszyna do powlekania tabletek odgrywa wielką rolę w ukrywaniu nieprzyjemnego zapachu leków  2

 

Następnie rozpylić roztwór lub zawiesinę materiału powlekającego do złoża fluidalnego w stanie rozpylonym, tak aby warstwa materiału powlekającego była równomiernie rozłożona na powierzchni rdzenia wióra i wysuszyć ją gorącym powietrzem, tak aby powlekać wielokrotnie do określone wymagania są spełnione.

 

najnowsze wiadomości o firmie Inteligentna maszyna do powlekania tabletek odgrywa wielką rolę w ukrywaniu nieprzyjemnego zapachu leków  3

 

Po drugie, metoda powlekania obrotowego.Metoda powlekania obrotowego, znana również jako metoda powlekania w garnku, jest klasyczną i szeroko stosowaną metodą powlekania, którą można stosować do powlekania cukrem, powlekania błoną i powlekania jelitowego, w tym zwykłej metody powlekania obrotowego i metody powlekania zakopanych rur.

 

najnowsze wiadomości o firmie Inteligentna maszyna do powlekania tabletek odgrywa wielką rolę w ukrywaniu nieprzyjemnego zapachu leków  4

 

Po trzecie, metoda powlekania tłumiącego.Metoda powlekania przez prasę ogólnie przyjmuje kombinację dwóch tabletkarek w celu wdrożenia powlekania przez prasę, która polega na połączeniu dwóch tabletkarek obrotowych za pomocą jednego wału napędowego.

 

W szczególności, podczas powlekania, najpierw wciśnij materiał w rdzeń tabletki za pomocą jednej tabletkarki, a następnie przenieś rdzeń tabletki do otworu matrycy innej tabletkarki za pomocą urządzenia przenoszącego.W procesie przenoszenia drobny proszek na zewnątrz tabletki jest usuwany przez pompę ssącą.

 

Zanim rdzeń wiórowy dotrze do drugiej tabletkarki, część materiału powlekającego została wypełniona w otworze matrycy jako warstwa dolna, następnie umieszcza się na nim rdzeń wiórowy, a następnie dodaje się materiał powlekający, aby wypełnić otwór matrycy dla drugi raz do sprasowania w tabletki powlekane.

 

 

 

Producent powiedział: „metoda powlekania przez prasowanie pozwala uniknąć niekorzystnego wpływu wilgoci i wysokiej temperatury na medycynę. Proces produkcji jest krótki, stopień automatyzacji wysoki, a warunki pracy dobre, ale precyzja maszyn do prasowania tabletek jest wysoka ”.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.