Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about LTPM CHINY pozwala zrozumieć automatyczną elektroniczną maszynę liczącą
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

LTPM CHINY pozwala zrozumieć automatyczną elektroniczną maszynę liczącą

2021-08-23

Latest company news about LTPM CHINY pozwala zrozumieć automatyczną elektroniczną maszynę liczącą

LTPM CHINY pozwala zrozumieć automatyczną elektroniczną maszynę liczącą

 

Automatyczna elektroniczna maszyna licząca jest najczęściej używana w przemyśle farmaceutycznym, szpitalnym i innych do liczenia kapsułek, tabletek, granulek i innych leków.Maszyna jest niewielka, lekka, dokładna w liczeniu i łatwa w obsłudze.Powierzchnia styku liczonych elementów jest wykonana ze stali nierdzewnej, która jest idealnym sprzętem do liczenia produktów butelkowanych, workowanych i konserwowych w różnych branżach pokrewnych.

 

najnowsze wiadomości o firmie LTPM CHINY pozwala zrozumieć automatyczną elektroniczną maszynę liczącą  0

 

Automatyczna elektroniczna maszyna licząca przyjmuje międzynarodowe zaawansowane wibracyjne podawanie wielokanałowe, sterowanie komputerowe, dynamiczne zliczanie skanowania, samokontrolę systemu, alarm sygnalizacji awarii, automatyczne wyłączanie i inne zaawansowane technologie.Został zaprojektowany zgodnie ze standardami GMP i jest zintegrowany ze światłem i silnikiem.Zaawansowane technologicznie urządzenia do liczenia i napełniania leków.Znajduje szerokie zastosowanie w szybkim liczeniu i rozlewaniu różnych kształtów i rozmiarów tabletek, kapsułek, pigułek, przezroczystych miękkich kapsułek i innych leków.Dokładność liczenia i butelkowania osiągnęła zaawansowany poziom podobnych produktów w kraju i za granicą.

 

najnowsze wiadomości o firmie LTPM CHINY pozwala zrozumieć automatyczną elektroniczną maszynę liczącą  1

 

Elektroniczna technologia zliczania przeciwpyłowego przyjęta przez naszą automatyczną elektroniczną maszynę liczącą ma następujące cechy:

 

1. Silna kompatybilność, wysoka dokładność, szeroki zakres zastosowań, liczenie i butelkowanie tabletek, kapsułek i tabletek w miękkich kapsułkach;

2. Ma silne zastosowanie i może pracować stabilnie nawet w warunkach dużego zapylenia;

3. Rozładunek wibracyjny, unikalna klapka i mechanizm podzespołu nie uszkadzają leków;

4. Wysoki stopień inteligencji, z wieloma funkcjami wykrywania i kontroli alarmów, takimi jak brak butelek, brak zliczania, samokontrola błędów itp.;

5. W pełni automatyczna praca, inteligentna wspólna kontrola z górnymi i dolnymi procesami, dobra koordynacja, brak konieczności obsługi specjalnego personelu, oszczędność pracy;

6. Małe rozmiary i niski koszt użytkowania;

7. Wygodna jest zmiana odmian, może być automatycznie podnoszona i opuszczana oraz nie wymaga żadnych narzędzi do demontażu i czyszczenia, co jest wygodne i szybkie;

8. Układ kontrolny to *, konstrukcja jest znakomita, nie ma drogich części zużywających się, a koszty konserwacji są niskie.

 

najnowsze wiadomości o firmie LTPM CHINY pozwala zrozumieć automatyczną elektroniczną maszynę liczącą  2

 

Jakie środki ostrożności należy zachować w codziennej eksploatacji automatycznej elektronicznej maszyny liczącej?

 

1. Zwrócić uwagę na napięcie na wlocie płyty instalacji elektrycznej w podwoziu.

2. Potwierdzono, że sprzęt został zainstalowany bezproblemowo.

3. Podczas konserwacji, czyszczenia miejsca lub naprawy sprzętu wyciągnij złącza.Zabrania się ciągnięcia przewodów.Chwyć główkę wtyczki i wyciągnij ją powoli, aby uniknąć przerwania obwodu.

4. Zasilacz musi mieć niezawodne uziemienie.Podczas wymiany, podłączania lub odłączania wtyczki zasilania należy odciąć główne zasilanie.

5. Zasilanie musi być odcięte podczas konserwacji, czyszczenia i czyszczenia sprzętu.Na przykład podczas czyszczenia elementów, takich jak wiadro z lekami i płyta wibracyjna, nie należy rozpryskiwać płynu czyszczącego na elementy elektryczne.

 

najnowsze wiadomości o firmie LTPM CHINY pozwala zrozumieć automatyczną elektroniczną maszynę liczącą  3

 

Rozwiązania 3 typowych problemów automatycznej elektronicznej maszyny liczącej:

 

1. Dążenie do problemu polegającego na tym, że na pojemnik rozładowczy automatycznej elektronicznej maszyny liczącej wpływa grawitacja materiału.

Możesz rozważyć podział silosów na stałe magazyny ciężkie i niestałe magazyny ciężkie.W ten sposób można skutecznie przetwarzać wpływ grawitacji materiału na stan separacji materiału w płycie wibracyjnej.Jeśli chodzi o problem polegający na tym, że czas opadania materiału z przegrody pamięciowej do butelki jest zbyt długi, należy rozważyć dodanie kolejnego poziomu przegrody pamięciowej, która może rozwiązać następujące problemy.Niezbędna jest możliwość dzielenia materiału od przegrody pamięci aż do momentu podzielenia butelki na dwa punkty, skrócenia czasu napełniania butelki i zamknięcia przegrody pamięci po załadowaniu butelki.Licznik nadal działa, dzięki czemu można wykonać dwie czynności, rozładunek i butelkowanie poprzedniej butelki oraz liczenie następnej butelki, a także poprawiono szybkość produkcji.Po drugie, radzi sobie z problemem adsorpcji elektrostatycznej materiałów.

 

najnowsze wiadomości o firmie LTPM CHINY pozwala zrozumieć automatyczną elektroniczną maszynę liczącą  4

 

2. Sposoby unikania elektryczności statycznej.

Możesz dodać ścianki działowe lub przymocować niemateriały do ​​wewnętrznej ściany osłony, aby zapobiec obsłudze elektronicznej.Dodaj uziemiony przewód zasilający i połączenie sprzętu do osłony przeciwwybuchowej, aby skutecznie rozładować elektryczność statyczną i uniknąć elektryczności statycznej.Dostosuj położenie przegrody pamięciowej i osłony rozbijającej tak, aby przegroda przywołująca mogła całkowicie zablokować materiał, a osłona rozbijająca zapewniała, że ​​cząsteczki leku dostaną się płynnie do butelki.Gdy urządzenie reguluje maszynę, poziom płyty wibracyjnej jest regulowany do tyłu, tak że gdy płyta wibracyjna przestaje wibrować, materiał nie może naturalnie wpaść do kanału wykrywania i spowodować fałszywe zliczanie.Element materiału, odpowiednia częstotliwość wibracji jest ustawiona dla kapsułki, tabletki i pigułki.Okresowo używaj odkurzacza do usuwania kurzu z tabletek i kapsułek.

 

najnowsze wiadomości o firmie LTPM CHINY pozwala zrozumieć automatyczną elektroniczną maszynę liczącą  5

 

3. Sposoby poprawy czułości cylindra.

Ściśle kontroluj zawartość wody w sprężonym powietrzu.Szczególnie warunki pracy osuszacza powietrza powinny być utrzymywane na stałym poziomie.Ściśle kontroluj przedostawanie się smaru niecylindrowego do elementów wypełniających.Pamiętaj, aby wymienić oryginalny cylinder podczas naprawy i wymiany elementów wypełniających.Jeśli pozwalają na to warunki, lepiej jest wymienić komponenty wydajności wszystkich kanałów jednocześnie, aby zapewnić spójność czułości komponentów wydajności.Rozsądnie dostosuj parametry maszyny, przygotuj prędkość liczenia i liczenia, aby produkt osiągnął dobry efekt separacji.Następnie popraw szybkość produkcji i dokładność liczenia.Aby ustawić prędkość separacji, spróbuj ustawić prędkość separacji tak bliską lub taką samą jak prędkość liczenia.Z doświadczenia wynika, że ​​prędkość separacji powinna być o 5-10% niższa niż wartość prędkości liczenia.

 

najnowsze wiadomości o firmie LTPM CHINY pozwala zrozumieć automatyczną elektroniczną maszynę liczącą  6

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.