Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Zasada działania, charakterystyka, konserwacja i naprawa szybkoobrotowego granulatora mieszającego
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

Zasada działania, charakterystyka, konserwacja i naprawa szybkoobrotowego granulatora mieszającego

2021-05-28

Latest company news about Zasada działania, charakterystyka, konserwacja i naprawa szybkoobrotowego granulatora mieszającego

Zasada działania, charakterystyka, konserwacja i naprawa szybkoobrotowego granulatora mieszającego

 

Wysokoobrotowy granulator mieszający to nowy typ granulatora, który łączy w sobie kruszenie, mieszanie i granulowanie.Napędzana specjalnym wirnikiem maszyna może obracać się, napędzać i rozrzucać materiały, osiągając idealne mieszanie w bardzo krótkim czasie.Następnie pod działaniem spoiwa powstaje w pełni zwilżony miękki materiał, a następnie pod działaniem specjalnej łopatki granulującej jednorodne cząstki są szybko odcinane.

 

Wysokoobrotowy granulator mieszający jest podtrzymywany przez kadłub, garnek jest pojemnikiem na materiał, obrót mieszania i przekładnia latającego noża tnącego to moc, materiał jest mieszany przez wirnik mieszający, dzięki czemu materiał można równomiernie zwijać i mieszać w krótkim czasie, a następnie cząstki są wytwarzane przez tnący nóż latający, a następnie wyładowywane z otworu wylotowego, a prędkość obrotowa mieszającego i tnącego noża latającego jest zmieniana, aby uzyskać różne rozmiary cząstek.Granulator mieszający o dużej prędkości to rodzaj urządzenia, które może mieszać różne materiały proszkowe w jednym procesie i wytwarzać granulki.Jest szeroko stosowany w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym, chemicznym i innych.

 

najnowsze wiadomości o firmie Zasada działania, charakterystyka, konserwacja i naprawa szybkoobrotowego granulatora mieszającego  0

 

Zasada działania szybkoobrotowego granulatora mieszającego:

 

Granulator mieszający o wysokiej prędkości wykorzystuje szybki plaster boczny i obracające się ostrze dolnej płaszczyzny do mieszania proszku różnych cząstek w warunkach rotacji krzyżowej.Ponieważ dolna, środkowa i górna część zbiornika mieszającego są równoległe, cylindryczne i stożkowe, surowce proszkowe są w sposób ciągły doprowadzane do środka zbiornika podczas procesu mieszania i działają pod wpływem silnej i silnej siły ścinającej wał wtórny, w zbiorniku powstanie efekt granulacji przepływu w górę i w dół.

 

najnowsze wiadomości o firmie Zasada działania, charakterystyka, konserwacja i naprawa szybkoobrotowego granulatora mieszającego  1

 

Cechy szybkoobrotowego granulatora mieszającego:

 

1. Krótki czas granulacji i oszczędność energii.

2. Cała operacja ma ścisłe środki ochrony.

3. W porównaniu z tradycyjnym procesem klej jest zmniejszony o 25%, a czas schnięcia skrócony.

4. Maszyna przyjmuje poziomy cylinder lub stożkową strukturę, użytkownicy mogą swobodnie wybierać.

5. Na wewnętrznej powierzchni urządzenia nie ma martwego kąta, pracuje on w stanie zamkniętym, spełniając wymagania „GMP”.

6. Przygotowane granulki mają jednolitą teksturę i dobrą płynność, zapewniając idealne granulowane surowce do procesu prasowania tabletek.

7. Każda partia jest mieszana na sucho tylko przez 2 minuty, granulacja przez 1-4 minuty, wydajność jest 4-5 razy wyższa niż w tradycyjnym procesie.

8. Gdy różnica między głównym lekiem a zaróbkami jest duża, nadal można uzyskać jednorodną kombinację bez stratyfikacji.

 

najnowsze wiadomości o firmie Zasada działania, charakterystyka, konserwacja i naprawa szybkoobrotowego granulatora mieszającego  2

 

Konserwacja szybkoobrotowego granulatora mieszającego:

 

1. Czas wydłużenia maszyny wynosi 10 sekund od zamknięcia ostatniego silnika.Dlatego wydłużony czas należy sprawdzić przed użyciem maszyny, którą może regulować tylko profesjonalny personel, a czasu blokowania nie należy zmieniać dowolnie.

2. Otwór wentylacyjny i otwór obserwacyjny na pokrywie garnka materiałowego są wyposażone w pasek ochronny, którego nie można dowolnie usunąć.

3. W przypadku zmiany numeru produktu lub partii należy wyczyścić uszczelkę (po wyczyszczeniu pojemnika na materiał).Etapy czyszczenia i uszczelniania są następujące:

(1) Supinacja centrosomu (obrót w lewo);

(2) Zdejmij podkładkę i usuń gnojowicę mieszającą za pomocą ekstraktora gnojowicy;

(3) Poluzuj i wykręć śruby przed wyjęciem zespołu uszczelnienia.Wyczyść i sprawdź elementy, które powinny być nienaruszone, lub wymień je;

(4) Oczyść komorę uszczelnienia szczotką i wodą;

(5) Po wyschnięciu uszczelnienia lub wymianie nowego uszczelnienia nasmarować kołnierz pierścienia uszczelniającego wału.

4. Raz w tygodniu sprawdzaj pasek klinowy, aby upewnić się, że nie ma poważnego zużycia i prawidłowego naprężenia.W przeciwnym razie wymień pasek klinowy lub wyreguluj napięcie za pomocą śrub.Reduktor wykorzystuje olej 90°.Po 1500 godzinach pracy olej w reduktorze zostanie całkowicie wymieniony, a następnie olej będzie wymieniany co pół roku.

5. Część rozdrabniającą należy co miesiąc demontować i czyścić, a olej smarowy należy dolać jednorazowo.

6. Należy zawsze obserwować dwa otwory wyciekowe wody w tylnej dolnej płycie urządzenia, które są połączone z rurami odpływowymi uszczelki mieszającej i uszczelką siekającą.Pojawienie się wycieku wody w otworze wycieku wody oznacza, że ​​pierścienie uszczelniające podczas mieszania i rozdrabniania są uszkodzone i należy je na czas wymienić.

 

najnowsze wiadomości o firmie Zasada działania, charakterystyka, konserwacja i naprawa szybkoobrotowego granulatora mieszającego  3

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.