Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Solidne przygotowanie
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

Solidne przygotowanie

2022-10-08

Latest company news about Solidne przygotowanie

Powszechnie stosowane stałe postacie dawkowania obejmują proszek, granulki, tabletki, kapsułki, krople, folie itp., które stanowią około 70% preparatów farmaceutycznych.Wspólne cechy preparatów stałych to takie, które w porównaniu z preparatami płynnymi, preparaty stałe mają dobrą stabilność fizyczną i chemiczną, niższe koszty produkcji i wytwarzania oraz są łatwe do zabrania i przenoszenia;Obróbka wstępna procesu przygotowania przechodzi przez tę samą operację jednostki, aby zapewnić jednolite mieszanie i dokładne dawkowanie leków, a formy dawkowania są ściśle powiązane;Lek może zostać wchłonięty do krążenia krwi przez błonę fizjologiczną po rozpuszczeniu w organizmie.

najnowsze wiadomości o firmie Solidne przygotowanie  0

Przygotowanie warsztatu Edycja i transmisja

 

Ogólne przedsiębiorstwa farmaceutyczne, spożywcze, chemiczne i inne wymagają produkcji granulacji.Maszyny i urządzenia do granulacji powinny być regularnie konserwowane, w szczególności piec do granulacji, suszarnia warzelna i maszyna mokra, które są głównymi urządzeniami do granulacji.Sprzęt mechaniczny nie powinien być obsługiwany dłużej niż 18 godzin dziennie lub spowoduje ryzyko wybuchu pyłu etanolowego przez długi czas.Niektóre zakłady farmaceutyczne muszą pracować na trzy zmiany.Zaleca się, aby każda zmiana była kontrolowana w ciągu 6 godzin, a 1 godzina wyłączenia sprzętu powinna być zarezerwowana podczas zmiany zmiany.

 

Zgodnie z międzynarodowymi standardami, fabryki farmaceutyczne muszą wstrzymywać produkcję na jeden kwartał każdego roku w celu utrzymania bufora konserwacyjnego, a roczna produkcja nie powinna przekraczać dziewięciu miesięcy.Państwowa Agencja ds. Żywności i Leków staje się coraz bardziej rygorystyczna w sprawie leków, zwłaszcza tabletek, kapsułek i innych leków.Od 2020 r. większość leków będzie miała okres ważności około jednego roku.Dlatego wiele fabryk farmaceutycznych zaprzestaje produkcji po przechowywaniu leków przez pierwszy kwartał, co nie spowoduje żadnych strat i jeszcze bardziej zwiększy bezpieczeństwo.

 

Aby zapewnić bezpieczną produkcję i chronić własność firmy przed stratami i personelem przed obrażeniami, należy zapewnić bezpieczną obsługę i rozwiązywanie problemów ze sprzętem mechanicznym, obieg klimatyzacji, pomieszczenie dystrybucji energii, pomocnicze pomieszczenie maszynowe itp.Firmy farmaceutyczne (fabryki) muszą wysyłać personel do pracy 24 godziny na dobę.

najnowsze wiadomości o firmie Solidne przygotowanie  1

Proces przygotowania

 

W procesie przygotowania stałych postaci dawkowania leki są najpierw kruszone i przesiewane przed przetworzeniem na różne postacie dawkowania.Jeśli jest równomiernie wymieszany z innymi składnikami i bezpośrednio podpakowany, można uzyskać proszek;Jeśli równomiernie wymieszane materiały są granulowane, suszone i podpakowane, można uzyskać granulki;Jeśli przygotowane cząstki są sprasowane do kształtu, można je przygotować w tabletki;Na przykład mieszany proszek lub cząstki można podzielić na kapsułki, aby przygotować kapsułki.W przypadku preparatów stałych bardzo ważne są stopień mieszania, płynność i właściwości wypełniające materiałów.Na przykład kruszenie, przesiewanie i mieszanie są głównymi operacjami jednostki, aby zapewnić jednolitość zawartości leków.Prawie wszystkie solidne przygotowania muszą przejść.Dobra płynność i właściwości wypełniające materiałów stałych mogą zapewnić dokładne dawkowanie produktów.Dodanie granulacji lub środka wspomagającego przepływ jest jednym z głównych środków poprawiających płynność i właściwości wypełniające.

najnowsze wiadomości o firmie Solidne przygotowanie  2

Przepływ pracy

 

Stanowisko wagowe to ważne ogniwo w procesie farmaceutycznym.Stanowisko wagowe musi przesiać surowce i zaróbki, a następnie zważyć je osobno lub razem.Teraz większość materiałów jest automatycznie rozładowywana i ważona przez maszynę dozującą, oszczędzając siłę roboczą.Niewiele surowców i substancji pomocniczych należy zważyć ręcznie.Po zważeniu są one umieszczane w magazynie tymczasowym i przekazywane do stanowiska granulacji.

 

Przygotowanie granulacji jest bardzo ważnym ogniwem w procesie produkcyjnym.W przeszłości stary proces był w większości obsługiwany ręcznie, co bardzo łatwo zanieczyszcza narkotyki, a także ma wpływ na zdrowie człowieka.Teraz krajowa weryfikacja Gmp jednolicie wdraża nowy proces, surowce są izolowane od ludzi i używana jest automatyczna linia produkcyjna granulacji.Produkcja jest zgodna z międzynarodowymi standardami, znacznie zmniejszając zanieczyszczenie i znacznie poprawiając jakość leków.

 

1. Sprawdź, czy stanowisko ważące posiada świadectwo dopuszczenia do ruchu wydane przez personel Qa oraz czy używane wagi, młyny, przesiewacze wibracyjne, maszyny dozujące i urządzenia ważące są czyste i kompletne.Produkcja seryjna może zostać przeprowadzona dopiero po spełnieniu wymagań.

 

2. Sprawdź, czy stanowisko do granulowania posiada świadectwo dopuszczenia do ruchu wystawione przez personel Qa po wyprodukowaniu ostatniej partii leków oraz czy używana suszarka, proces na mokro, granulator, granulator, mikser i urządzenia są czyste i kompletne.Dopiero po spełnieniu wymagań można przeprowadzić operację granulowania.

 

3. Pobierz materiały wyprodukowane w bieżącej partii na stanowisku ważenia

 

4. Mieszanie na mokro miękkich materiałów

 

5. Granulacja

 

6. Suszenie w piekarniku lub maszynie do gotowania

 

7. Całe ziarno

 

8. Po całkowitym wymieszaniu, włożyć partię cząstek do leja kontenerowego, zważyć i zapisać i wysłać do stacji pośredniej (pobieranie próbek i kontrola).

 

9. Tabletkowanie, powlekanie i pakowanie

 

Proces granulacji może decydować o jakości tabletek (prasowanie i powlekanie tabletek może również decydować o jakości tabletek).Ściśle wdrażaj jedną partię na zmianę.Surowo zabrania się wytwarzania całkowicie mieszanej partii z wieloma partiami materiałów.Zabrania się produkcji różnych odmian leków w tej samej linii.Nie wolno naruszać przepisów Gmp, w przeciwnym razie certyfikat Gmp zostanie zwrócony.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.