Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about czyszczenie i konserwacja suszarki rozpyłowej są pracochłonne, dlatego te powszechnie stosowane metody należy mocno pamiętać
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

czyszczenie i konserwacja suszarki rozpyłowej są pracochłonne, dlatego te powszechnie stosowane metody należy mocno pamiętać

2020-09-16

Latest company news about czyszczenie i konserwacja suszarki rozpyłowej są pracochłonne, dlatego te powszechnie stosowane metody należy mocno pamiętać

czyszczenie i konserwacja suszarki rozpyłowej są pracochłonne, dlatego te powszechnie stosowane metody należy mocno pamiętać.

 

Suszarka rozpyłowa to urządzenie, które może jednocześnie suszyć i granulować.Składa się głównie z systemu dostarczania gnojowicy, atomizera, wieży suszącej, systemu gorącego powietrza, systemu usuwania spalin i pyłu, systemu rozładunku i transportu proszku.

 

Suszarka rozpyłowa to również ciągła suszarka atmosferyczna, która służy do suszenia termoczułych cieczy, zawiesin i cieczy lepkich, a także do suszenia paliw, półproduktów, proszku mydlanego i soli nieorganicznych.

najnowsze wiadomości o firmie czyszczenie i konserwacja suszarki rozpyłowej są pracochłonne, dlatego te powszechnie stosowane metody należy mocno pamiętać  0

 

Obecnie przedsiębiorstwa farmaceutyczne zwracają coraz większą uwagę na czyszczenie i konserwację sprzętu farmaceutycznego, ale różne urządzenia farmaceutyczne mają różne metody czyszczenia.

 

Weźmy na przykład odśrodkową suszarkę rozpyłową, po użyciu odśrodkowej suszarki rozpyłowej, aby zapewnić następne normalne użytkowanie, użytkownicy muszą wyczyścić i konserwować zraszacz odśrodkowy.

 

Rozumiem, że obecnie istnieją trzy rodzaje metod czyszczenia opryskiwacza odśrodkowego, a mianowicie czyszczenie na sucho, czyszczenie na mokro i czyszczenie chemiczne.Wśród nich czyszczenie na sucho odnosi się głównie do używania szczotek, mioteł, odkurzaczy itp. Chemiczną metodę prania można podzielić na roztwór alkaliczny, roztwór kwaśny i różne detergenty.

najnowsze wiadomości o firmie czyszczenie i konserwacja suszarki rozpyłowej są pracochłonne, dlatego te powszechnie stosowane metody należy mocno pamiętać  1

 

Tak zwane mycie na mokro nie jest dosłownie zwykłą wodą lub środkiem dezynfekującym do mycia.Według producentów sprzętu suszącego mycie na mokro odnosi się do stosowania gorącej wody w zakresie od sześćdziesięciu do osiemdziesięciu stopni Celsjusza, odśrodkowego czyszczenia dyszy rozpyłowej suszarki rozpyłowej, zakres gorącej wody może zapewnić, że dysza jest czyszczona i sterylizowana więcej dokładnie.

 

W rzeczywistości, oprócz wyżej wymienionych kilku metod, istnieje mycie kwasowe i mycie alkaliczne oraz inne metody czyszczenia chemicznego.Wśród nich trawienie dotyczy kwasu azotowego o stężeniu 1-2% po przygotowaniu i podgrzaniu roztworu.

 

Mycie alkaliczne odnosi się do zmieszania wodorotlenku sodu z roztworem o stężeniu 0,5-1%, następnie podgrzania do 60-80 ℃, aby go umyć, a następnie do umycia go czystą wodą.

 

Należy przypomnieć, że przy czyszczeniu zraszacza odśrodkowego należy zwrócić uwagę na środki ochrony odśrodkowej suszarki rozpyłowej i zraszacza odśrodkowego oraz nie używać do mycia chloru i jego związków, aby uniknąć utleniania.

najnowsze wiadomości o firmie czyszczenie i konserwacja suszarki rozpyłowej są pracochłonne, dlatego te powszechnie stosowane metody należy mocno pamiętać  2

 

Ponadto, jeśli pojawią się jakieś usterki, operatorzy powinni rozwiązać je na czas, aby nie skrócić żywotności suszarki rozpyłowej.Jeśli mokry proszek przywiera do wewnętrznej ściany głównej wieży, prawdopodobnie prędkość podawania materiału jest zbyt duża, a jego ilość jest zbyt duża, co skutkuje niepowodzeniem całkowitego wyschnięcia.Rozwiązaniem jest spowolnienie prędkości i ilości karmienia oraz odpowiednie wyregulowanie pompy karmy.

 

Może się również zdarzyć, że operator nie działał zgodnie z instrukcjami.Wieża główna nie była ogrzewana.Rozwiązaniem było zwiększenie temperatury wlotowej i wylotowej suszarki rozpyłowej.

 

Jeżeli w produkcie jest dużo zanieczyszczeń, wskazuje się, że zanieczyszczenia w materiale suszarki rozpyłowej nie są odfiltrowywane podczas procesu filtracji.Filtr powietrza można sprawdzić, a siatkę filtra można wymienić w zależności od sytuacji.

 

Możliwe jest również, że czystość cieczy materiałowej nie jest wysoka, więc badanie próbki można przeprowadzić na cieczy materiałowej, a zanieczyszczenia w cieczy materiałowej można odfiltrować.Możliwe jest również, że w sprzęcie znajdują się zanieczyszczenia, a operatorzy muszą regularnie czyścić sprzęt kompleksowo, aby usunąć zanieczyszczenia.

 

Istnieją dwa główne powody niskiego wskaźnika odzysku produktu.Jednym z nich jest problem z separatorem cyklonowym.Rozwiązaniem jest sprawdzenie separatora cyklonowego, czy jest szczelina i czy szczelność jest w dobrym stanie.Po drugie, wydajność odpylania jest niska, a producent sugeruje, że można odpowiednio zwiększyć odpylanie wtórne.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2023 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.