Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Sprzęt wspomagający do produkcji pigułek --- Wibracyjna maszyna do przesiewania
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

Sprzęt wspomagający do produkcji pigułek --- Wibracyjna maszyna do przesiewania

2021-09-30

Latest company news about Sprzęt wspomagający do produkcji pigułek --- Wibracyjna maszyna do przesiewania

Sprzęt wspomagający do produkcji pigułek --- Wibracyjna maszyna do przesiewania

Pigułki odnoszą się do pigułki wykonanej z drobnego proszku z kawałków wywaru z wodą jako spoiwem.Proces przygotowania wymaga dozowania, kruszenia, przesiewania, mieszania, suszenia, pakowania itp. Po pomyślnym wykonaniu pigułki klasyfikacja pigułki musi zostać przetworzona przez sprzęt pomocniczy do produkcji pigułek - wibracyjną maszynę do przesiewania pigułek, w celu przesiewania usunąć pigułki o różnym przeznaczeniu i na różnych poziomach oraz usunąć pigułkę ciągłą i pigułkę resztkową.

najnowsze wiadomości o firmie Sprzęt wspomagający do produkcji pigułek --- Wibracyjna maszyna do przesiewania  0

Zasada działania przesiewacza wibracyjnego polega na zastosowaniu silnika wibracyjnego do wzbudzenia źródła siły wibracji, dzięki czemu materiał jest wyrzucany na przesiewacz wykonując ruch liniowy, a materiał równomiernie wchodzi do wlotu przesiewacza z podajnik i przechodzi przez wielowarstwowy ekran.Produkuje różne specyfikacje materiałów nadwymiarowych i podwymiarowych i odprowadza je z odpowiednich punktów sprzedaży.

Zrozumiałe jest, że wibrująca maszyna do przesiewania tabletek nie spowoduje zanieczyszczenia podczas procesu produkcji leków i jest to standardowy wybór do przesiewania i klasyfikacji materiałów w przemyśle farmaceutycznym.Ponieważ GMP ma bardzo wysokie wymagania dotyczące materiału i doboru medycznych urządzeń produkcyjnych, medyczne urządzenia do przesiewania wibracyjnego muszą być budowane w ścisłej zgodności z wymaganiami GMP, aby zapewnić jakość i bezpieczeństwo badanych leków.

najnowsze wiadomości o firmie Sprzęt wspomagający do produkcji pigułek --- Wibracyjna maszyna do przesiewania  1

Na przykład, przy doborze materiału, wibracyjne urządzenia przesiewające używane do tabletek muszą być wykonane ze stali nierdzewnej 304 lub nawet 316, a żadne zanieczyszczenia nie mogą znajdować się w częściach stykających się z materiałem.Sprzęt należy dokładnie wyczyścić alkoholem przed opuszczeniem fabryki.Polerowanie wewnętrzne sprzętu musi być gładkie, a wnętrze i zewnętrze całej maszyny muszą być wypolerowane., Bez czarnych plam, bez zadziorów;w zakresie akcesoriów akcesoria gumowe muszą spełniać normy sanitarne klasy medycznej (żel krzemionkowy), a sprzęt medyczny do badań przesiewowych musi spełniać normy produkcyjne GMP.

W ostatnich latach, w odpowiedzi na surowe standardy GMP, niektórzy producenci wibracyjnych maszyn do przesiewania tabletek stale ulepszali i unowocześniali swoje wyposażenie, aby spełnić wymagania dotyczące przesiewania tabletek.Obecnie wibracyjna maszyna do tabletek z ekranem jest szeroko stosowana w jednostkach naukowych, laboratoriach, pomieszczeniach inspekcyjnych itp. W przemyśle farmaceutycznym i innych do kontroli, przesiewania, klasyfikacji, analizy wielkości cząstek i analizy zawartości zanieczyszczeń ciał stałych, proszków , materiały szlamowe i inne materiały.

Warto wspomnieć, że chociaż przesiewacz wibracyjny może w zasadzie zaspokoić potrzeby przemysłu farmaceutycznego, wielu użytkowników często napotyka pewne problemy podczas użytkowania, które mogą być problemami jakościowymi samego sprzętu lub sprzętu, który był używany.Szereg działań niepożądanych spowodowanych w czasie.

W przypadku przedsiębiorstw, wybierając urządzenia do przesiewania wibracyjnego, należy zwrócić uwagę na kwalifikację i markę dostawcy.Ponadto w procesie użytkowania sprzętu operatorzy muszą z jednej strony zwracać uwagę na konserwację;z drugiej strony, dla stabilności produkcji i działania, operatorzy muszą również opanować kilka typowych metod awarii sprzętu.

najnowsze wiadomości o firmie Sprzęt wspomagający do produkcji pigułek --- Wibracyjna maszyna do przesiewania  2

Na przykład materiał może być wyrzucany zbyt szybko lub nie wyrzucany na sito, albo materiał może przeskakiwać zbyt wysoko na sicie.Nie martw się, gdy wystąpi taka sytuacja.Technik zaznaczył, że w rzeczywistości nie jest to wina przesiewacza wibracyjnego, a kąt fazowy silnika w przesiewaczu wibracyjnym nie jest dobrze wyregulowany.W związku z tym operator może regulować kąt między górnym i dolnym końcem wibracyjnego silnika przesiewającego, dzięki czemu materiał może być szybciej lub wolniej wyrzucany na przesiewacz.Ogólnie rzecz biorąc, im większy kąt, tym dłużej materiał pozostaje na powierzchni ekranu i odwrotnie.Dodatkowo ciężar silnika wibracyjnego może również zmieniać wysokość materiału przeskakującego po powierzchni przesiewacza.

Niezbędna jest również konserwacja wibracyjnej maszyny do przesiewania tabletek, co wiąże się z żywotnością sprzętu.Podczas konserwacji przesiewacza wibracyjnego operator powinien podawać materiał po powierzchni przesiewacza w kierunku ruchu materiału oraz kontrolować jego równomierne rozprowadzanie na całej powierzchni czopu bez przeciążania.Jednocześnie konieczne jest regularne sprawdzanie gorączki łożyska głównego i nie powinno być zbyt wysokie;sprawdzić, czy liniowy przesiewacz wibracyjny jest stabilny, jeśli występują nienormalne wibracje, uderzenia lub drgania nieruchomej ramy, należy je odpowiednio wyregulować po wyłączeniu.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.