Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Maszyna do odpylania tabletów
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

Maszyna do odpylania tabletów

2022-01-06

Latest company news about Maszyna do odpylania tabletów

P1: różnica między przesiewaczem wibracyjnym a maszyną do odpylania tabletek.

Odp .: Przesiewacz wibracyjny służy do przesiewania proszku, a maszyna do odpylania tabletek służy do czyszczenia tabletek.

 

P2: maszyna do odpylania tabletów jest podzielona na rotację w górę i w dół?Jaka jest różnica?

Odp.: wirowanie górne: materiał wchodzi od dołu i wychodzi z góry.

Down spin: materiał wchodzi od góry i wychodzi z dołu.Maksymalna prędkość wirowania jest szybka, cena jest droższa.

 

P3: Funkcja przesiewacza wibracyjnego.

Odp .: Przez sito o różnych oczkach cząstki o różnych rozmiarach są sortowane i klasyfikowane w celu przygotowania do tabletkowania.

 

P4: czy przesiewacz wibracyjny może mieć tylko jedno wyjście?

Odp.: nie, celem maszyny jest klasyfikacja różnych cząstek.Stworzenie jednego gniazdka nie może osiągnąć tego celu.Wymagane są co najmniej dwa wyjścia.

 

P5: jak podzielić siatkę maszyny do odpylania tabletu?Czy maszyna może mieć dwa rozmiary oczek?

Odp.: odpylanie tabletu nie dzieli liczby oczek, a kanał jest spiralny.

 

P6: czy w maszynie do odpylania tabletu jest lej samowyładowczy?Czy można to dostosować?

Odp .: Ogólnie rzecz biorąc, port zasilający maszyny do odpylania tabletek jest ustawiony bezpośrednio przed portem wyładowania sprzętu i należy wziąć pod uwagę naprawiony problem z niestandardowym lejem samowyładowczym.

 

P7: Jakie są maksymalne i minimalne oczka, które może wytrzymać tabletka do odpylania?

Odp .: Maksymalna liczba oczek zwykłych sit wynosi 200, a minimalna jest nieograniczona.

 

P8: czy prędkość maszyny do kontroli złota jest stała?

A: Stała prędkość oznacza, że ​​prędkość jest ustawiona na określoną prędkość i nie można jej zmienić.Ta prędkość jest obliczana na podstawie danych wyjściowych.Ustaw prędkość całej maszyny jako stałą prędkość w metrach na minutę.Jeśli prędkość jest regulowana, należy dodać przetwornicę częstotliwości z regulacją prędkości, co zwiększy koszty.

 

P9: oprócz Fe, NOFe, Sus304, czy istnieją inne metale wykryte przez maszynę do kontroli złota?

Odp.: miedź, aluminium itp.

 

P10: wspomniana złota maszyna kontrolna: można przechowywać i rejestrować 52 rodzaje produktów, czy jest to równoznaczne z funkcją identyfikowalności?

Odp.: nie, standardy testowania różnych produktów są różne.Można zapisać standardy testowania 52 różnych produktów.Tym razem, testując produkt A, wyznacz standardy testowania produktu A. Następnym razem testując produkt A, możesz sprawdzić, czy znajdziesz ten rekord.

 

P11: Maszyna do kontroli złota: potrzebujesz tylko średnicy i wysokości największej butelki, czy nadal potrzebujesz średnicy i wysokości najmniejszej butelki?Im wyższa wysokość i szerokość wykrywania, tym niższa czułość.Na przykład dla tej samej maszyny obecne wykrywanie wynosi 200 (szerokość) * 200 (wysokość).Czy w tym zakresie maszyna do kontroli złota jest skuteczniejsza w wykrywaniu dużych butelek niż w małych pudełkach?

Odp.: w tym samym zakresie wykrywania efekt wykrywania jest taki sam, a rozmiar butelki jest taki sam.chyba że właściwości produktu są inne, efekt wykrywania jest inny.Standardowo należy podać największy i najmniejszy rozmiar butelki, ponieważ zastanowimy się, który model jest bardziej odpowiedni.

Dokładność wykrywania maszyny do kontroli metalu zależy od wielkości otworu kanału wykrywania, im większy otwór, tym gorszy efekt.

1. Maksymalna średnica butelki to 100mm, a wysokość 180mm.Minimalna średnica to 60mm, a wysokość to 80mm.

2. Istnieją 2 rodzaje opcji:

Po pierwsze: możesz wybrać maszynę do kontroli złota odpowiednią dla wszystkich rozmiarów, aby sprawdzić wszystkie butelki.

Po drugie: możesz wybrać dwa rodzaje maszyn do kontroli złota do kontroli butelek o różnych rozmiarach.

3. Ci, którzy nie wymagają wysokiej dokładności wykrywania i nie chcą wydawać więcej pieniędzy, mogą wybrać maszynę do kontroli złota ogólnego przeznaczenia.

4. Uniwersalna maszyna do kontroli złota wykrywa wszystkie butelki, co zmniejszy dokładność wykrywania małych butelek.Jeśli zależy Ci na wysokiej dokładności, możesz również wybrać maszynę do kontroli złota z lepszym efektem.Dopóki produkty we wszystkich butelkach są takie same, wyniki wykrywania będą podobne.

 

P12: Jaka jest różnica między pionowym młynem koloidalnym a dzielonym młynem koloidalnym?

Odp .: Podzielony młyn koloidalny, ciepło wytwarzane podczas pracy nie przeszkadza sobie nawzajem, co jest wygodne w przypadku długotrwałej pracy.

Pionowe młyny koloidalne nadają się do niewielkich, eksperymentalnych fabryk, ale ciepło generowane przez silnik i ciepło generowane przez przekładnię krzyżują się, co łatwo powoduje generowanie ciepła przez silnik.

 

P13: Jaka jest różnica między pionowym młynem koloidalnym a dzielonym młynem koloidalnym?

Odp .: Podzielony młyn koloidalny, ciepło wytwarzane podczas pracy nie przeszkadza sobie nawzajem, co jest wygodne w przypadku długotrwałej pracy.

Pionowe młyny koloidalne nadają się do niewielkich, eksperymentalnych fabryk, ale ciepło generowane przez silnik i ciepło generowane przez przekładnię krzyżują się, co łatwo powoduje generowanie ciepła przez silnik.

Typ pionowy jest zalecany do przenoszenia ogólnych materiałów płynnych, a typ dzielony może być używany do przenoszenia płynów i koloidów lub materiałów o lepkości lub konsystencji.

 

P14: Jaka jest różnica między pojedynczym chłodzącym młynem koloidalnym a podwójnym chłodzącym młynem koloidalnym?

Odp.: nie ma różnicy w wydajności mechanicznej, a metody użytkowania i obsługi są różne.Pojedyncze chłodzenie jest łatwe w utrzymaniu, podwójne chłodzenie jest trudne do utrzymania.Pojedyncze chłodzenie jest ulepszeniem opartym na podwójnym chłodzeniu.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.