Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Wydajność ekstrakcji w zbiorniku ekstrakcyjnym tradycyjnej medycyny chińskiej nie jest wysoka, czy można ją poprawić?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

Wydajność ekstrakcji w zbiorniku ekstrakcyjnym tradycyjnej medycyny chińskiej nie jest wysoka, czy można ją poprawić?

2021-08-23

Latest company news about Wydajność ekstrakcji w zbiorniku ekstrakcyjnym tradycyjnej medycyny chińskiej nie jest wysoka, czy można ją poprawić?

Wydajność ekstrakcji w zbiorniku ekstrakcyjnym tradycyjnej medycyny chińskiej nie jest wysoka, czy jest sposób na jej poprawę?

 

Funkcją zbiornika do ekstrakcji tradycyjnej medycyny chińskiej jest wydobycie esencji tradycyjnej medycyny chińskiej.Charakteryzuje się krótkim czasem ekstrakcji, wysokim współczynnikiem wykorzystania i znacznie poprawia współczynnik ekstrakcji skutecznych składników tradycyjnej medycyny chińskiej.Może również zautomatyzować wiele czynników, które w przeszłości nie były łatwo kontrolowane przez ludzi.

 

Obecnie zbiorniki ekstrakcyjne tradycyjnej medycyny chińskiej są szeroko stosowane w medycynie, co odegrało ważną rolę w poprawie jakości produktów farmaceutycznych, promowaniu automatyzacji procesu produkcyjnego i standaryzacji jakości produktów.

 

najnowsze wiadomości o firmie Wydajność ekstrakcji w zbiorniku ekstrakcyjnym tradycyjnej medycyny chińskiej nie jest wysoka, czy można ją poprawić?  0

 

Jednak autor rozumie również, że istniejące na rynku zbiorniki ekstrakcyjne mają jeszcze pewne braki.Na przykład wyekstrahowane materiały lecznicze muszą być usuwane ręcznie, co jest bardzo czasochłonne i występują problemy, takie jak wysoki wskaźnik utraty lotnych składników aktywnych podczas ekstrakcji, wysoka pracochłonność pracowników, niski stopień automatyzacji i trudności w kontrolowaniu warunków sanitarnych.Ponadto, niektórzy użytkownicy zgłaszali, że niektóre zbiorniki ekstrakcyjne mają problemy, takie jak nierównomierne ogrzewanie, słaby efekt ekstrakcji i jakość oraz wysokie zużycie energii i wysokie koszty produkcji z powodu niezadowalającego efektu chłodzenia pary w procesie cyrkulacji.

 

W ostatnich latach, wraz ze wzrostem kosztów pracy i ciągłym rozwojem polityki oszczędzania energii i ochrony środowiska, jak poprawić wydajność ekstrakcji ze zbiorników ekstrakcyjnych tradycyjnej medycyny chińskiej w celu zmniejszenia zużycia energii i kosztów, stało się problemem dla wielu firm zajmujących się tradycyjną medycyną chińską .Czy jest więc sposób na poprawę wydajności zbiornika do ekstrakcji medycyny chińskiej?

 

najnowsze wiadomości o firmie Wydajność ekstrakcji w zbiorniku ekstrakcyjnym tradycyjnej medycyny chińskiej nie jest wysoka, czy można ją poprawić?  1

 

Niektórzy producenci zbiorników do ekstrakcji tradycyjnej medycyny chińskiej stwierdzili, że poprawę wydajności ekstrakcji tradycyjnej medycyny chińskiej można wypróbować na kilka sposobów.Po pierwsze, w przypadku różnych rozpuszczalników, materiały lecznicze są kruszone na różne rozmiary, takie jak cięcie na cząstki o dużej wielkości przy użyciu wody i miażdżenie do rozmiaru 80-120 oczek przy użyciu etanolu.

 

Po drugie, w określonym czasie ilość ekstrakcji jest proporcjonalna do czasu ekstrakcji.Różne czasy ekstrakcji można ustawić dla różnych twardości i trudności ekstrakcji różnych materiałów leczniczych, aby poprawić wydajność ekstrakcji.

 

Po trzecie, kontroluj temperaturę ekstrakcji.Zbyt niska temperatura nie sprzyja rozpuszczaniu i dyfuzji substancji.Zbyt wysoka temperatura może uszkodzić składniki aktywne i zwiększyć zanieczyszczenia.Dlatego temperatura ekstrakcji musi być rozsądnie kontrolowana.

 

najnowsze wiadomości o firmie Wydajność ekstrakcji w zbiorniku ekstrakcyjnym tradycyjnej medycyny chińskiej nie jest wysoka, czy można ją poprawić?  2

 

Niektórzy producenci wskazywali również, że optymalizując i ulepszając konstrukcję sprzętu, można dodatkowo poprawić wydajność ekstrakcji tradycyjnego zbiornika do ekstrakcji medycyny chińskiej, oszczędzając koszty dla użytkowników.

 

Podaje się, że ulepszając konstrukcję zbiornika odciągowego tradycyjnej medycyny chińskiej, producent nadrobił wady dotychczasowej technologii małej powierzchni filtracyjnej, długiego czasu nagrzewania i nierówności oraz uzyskał efekt zwiększenia wydajności wymiany ciepła, skrócenia czas nagrzewania i zapewnienie równomiernego ogrzewania.Posiada obszar filtra.Regulowane zalety.

 

Dodatkowo warto wspomnieć, że jeśli proces produkcyjny urządzeń do ekstrakcji tradycyjnej medycyny chińskiej nie będzie dobrze dopasowany do urządzeń, w procesie produkcyjnym pojawią się również problemy, takie jak niestabilna jakość produktu i duże zużycie surowców.Dlatego dobre połączenie sprzętu i technologii produkcji, a także prawidłowe użytkowanie sprzętu przez operatorów, są również ważnymi czynnikami poprawy jakości i wydajności.

 

najnowsze wiadomości o firmie Wydajność ekstrakcji w zbiorniku ekstrakcyjnym tradycyjnej medycyny chińskiej nie jest wysoka, czy można ją poprawić?  3

 

Branża uważa, że ​​w procesie ekstrakcji tradycyjnej medycyny chińskiej jakość sprzętu do ekstrakcji tradycyjnej medycyny chińskiej oraz poziom zawartości technicznej bezpośrednio wpływają na jakość ekstrakcji tradycyjnej medycyny chińskiej.Dlatego też, podczas gdy sprzęt osiąga energooszczędność i wysoką wydajność, należy również zagwarantować jakość wydobytych produktów.W ostatnich latach, wraz z ciągłym rozwojem korzystnych polityk, przemysł tradycyjnej medycyny chińskiej w moim kraju nadal się rozwija, a sprzęt do ekstrakcji medycyny chińskiej również wprowadzi nowe możliwości.W tym kontekście, skupiając się na wydajności i jakości, producenci sprzętu muszą również nadal zwiększać inwestycje w badania i rozwój, poprawiać zdolności innowacyjne, a tym samym zwiększać konkurencyjność rynkową.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.