Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Na uwagę zasługuje znajomość tabletkarki rotacyjnej
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

Na uwagę zasługuje znajomość tabletkarki rotacyjnej

2021-01-18

Latest company news about Na uwagę zasługuje znajomość tabletkarki rotacyjnej

Na uwagę zasługuje znajomość tabletkarki rotacyjnej

 

Obrotowa tabletkarka jest rodzajem automatycznej rotacji, ciągłej miniaturyzacji tabletkarki, wyposażonej w urządzenie zabezpieczające przed przeciążeniem, gdy przeciążenie ciśnieniowe może się automatycznie zatrzymać.Tabletkarka rotacyjna poprawia jednorodność gęstości tabletki i ogranicza zjawisko rozluźniania pęknięć.

 

najnowsze wiadomości o firmie Na uwagę zasługuje znajomość tabletkarki rotacyjnej  0

 

Główne cechy:

1. Produkcja różnorodnych krążków i kształtek.

2. Drzwi i okna wyposażone w przezroczyste szkło mogą wyraźnie obserwować stan laminacji i zapobiegać zanieczyszczeniu.Panel boczny można całkowicie otworzyć, co ułatwia czyszczenie i konserwację wnętrza.Części mające kontakt z lekami są wykonane ze stali nierdzewnej poprzez precyzyjną obróbkę, która może zachować połysk powierzchni i zapobiegać zanieczyszczeniu krzyżowemu oraz spełniać wymagania GMP.Rama nośna wykonana jest ze stopu aluminium, którą można samodzielnie zdemontować do transportu.

3. Rozmieszczenie wszystkich kontrolerów i części operacyjnych jest rozsądne.

4. Urządzenie do regulacji prędkości konwersji częstotliwości służy do elektrycznej regulacji prędkości, która jest wygodna w obsłudze, stabilna w obrocie, bezpieczna i dokładna.

5. Wdrożyć mechatronikę.

 

najnowsze wiadomości o firmie Na uwagę zasługuje znajomość tabletkarki rotacyjnej  1

 

Tabletkarka rotacyjna wykorzystuje technologię konwersji częstotliwości, aby zastąpić mechaniczną regulację prędkości silnika bezstopniowej regulacji prędkości.Zaletą regulacji częstotliwości jest oszczędność energii i zmniejszenie zużycia, niezawodne sterowanie, stabilna praca i niski poziom hałasu.Przetwornica częstotliwości ma wiele funkcji zabezpieczających, takich jak przepięcie, niskie napięcie i przetężenie.Parametry wyjściowe mogą monitorować siłownik w czasie rzeczywistym.W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości działa funkcja ochrony.Przetwornica częstotliwości steruje głównym silnikiem w celu zatrzymania pracy i wyświetla kod błędu w celu wskazania przyczyny błędu, co dodatkowo zapewnia bezpieczną i niezawodną pracę silnika.

 

najnowsze wiadomości o firmie Na uwagę zasługuje znajomość tabletkarki rotacyjnej  2

 

Instrukcja konserwacji tabletkarki rotacyjnej:

1. Regularnie sprawdzaj części tabletkarki rotacyjnej raz lub dwa razy w miesiącu.Przedmiotem kontroli jest to, czy przekładnia ślimakowa, ślimak, łożysko, koło dociskowe, wał korbowy, górna i dolna szyna prowadząca oraz inne ruchome części obracają się elastycznie i zużywają się.Jeśli zostanie stwierdzona jakakolwiek wada, powinna zostać naprawiona i zużyta na czas.

2. Po jednokrotnym użyciu lub wyłączeniu wyjmij resztki proszku i usuń resztki proszku z maszyny.Jeśli maszyna nie działa przez dłuższy czas, usuń wszystkie matryce i wytrzyj maszynę do czysta.Gładką powierzchnię maszyny należy pokryć olejem antykorozyjnym i przykryć markizą z tkaniny.

3. Konserwację wykrojnika należy umieścić w żelaznej skrzyni z pokrywą, tak aby wykrojnik był całkowicie zanurzony w oleju i utrzymywany w czystości, aby nie rdzewieć i nie obić.Niestandardowe żelazne pudełko można zapakować w jedno pudełko z każdą specyfikacją, co pozwala uniknąć niewłaściwej instalacji i pomóc w opanowaniu sytuacji uszkodzenia.

4. Miejsce stosowania powinno być często czyszczone, zwłaszcza do produkcji leków i tabletek jadalnych.

 

najnowsze wiadomości o firmie Na uwagę zasługuje znajomość tabletkarki rotacyjnej  3

 

Obrotowa tabletkarka skoncentrowała dobre cechy techniczne większości tabletkarek i dokonała znacznych ulepszeń w konstrukcji maszyny i kontroli działania.Konstrukcja maszyny przyjmuje uniwersalny korpus podstawowy, uniwersalny kształt i wymienny korpus płyty wykrawającej, aby zrealizować wymianę jednej maszyny.

 

To właśnie oferuje tabletkarka rotacyjna LTPM CHINA.Mam nadzieję, że to lubisz.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.