Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Przyczyna i poprawność działania asymetrii miksera typu V
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

Przyczyna i poprawność działania asymetrii miksera typu V

2021-05-28

Latest company news about Przyczyna i poprawność działania asymetrii miksera typu V

Przyczyna i poprawność działania asymetrii miksera typu V

 

Ze względu na doskonałą wydajność i stosunkowo złożone parametry systemowe miksera typu V, jeśli nieprofesjonaliści nie rozumieją, łatwo jest mieć pewne problemy we wczesnym użytkowaniu, takie jak zjawisko asymetrii podczas korzystania z miksera typu V.Jaki jest powód asymetrii mieszadła typu V w pracy mieszającej?Jak więc obsługujemy mikser typu V?Teraz przedstawię ci krótkie wprowadzenie.

 

najnowsze wiadomości o firmie Przyczyna i poprawność działania asymetrii miksera typu V  0

 

Przyczyny asymetrii miksera typu V są następujące:

 

Bęben mieszający składa się z dwóch asymetrycznych cylindrów, a bęben mieszający składa się z dwóch cylindrów 3mm304 wysokiej jakości pierścień płytowy ze stali nierdzewnej utworzony przez okrągłe spawanie uszczelnienia.Oba końce cylindra mieszającego typu V wyposażone są w głowice eliptyczne, a na obu głowicach zainstalowane są porty podające, co bardziej sprzyja czyszczeniu cylindra po wymieszaniu materiałów.

 

najnowsze wiadomości o firmie Przyczyna i poprawność działania asymetrii miksera typu V  1

 

System transmisji składa się z silnika, reduktora, koła łańcuchowego, łożyska, wału transmisyjnego i innych części.Wał napędowy jest zamocowany i spawany na ścianie cylindra i ma wzmocnienie z blachy stalowej o średnicy 5,0 mm, brak drgań, brak zjawiska ekscentrycznego w procesie pracy, niski poziom hałasu, łatwą konserwację, długą żywotność, płynną pracę i inne cechy.

 

Rama mieszadła jest spawana ze stali kanałowej, a spawanie jest mocne.Rama wykonana jest ze stali nierdzewnej 304, o gładkiej powierzchni i bez zarysowań.Dwa końce ramy transmisyjnej to ruchome drzwi, które są wygodne do konserwacji i naprawy.

 

Sterowanie elektryczne jest wrażliwe.Sterowanie czasem mieszania odbywa się za pomocą cyfrowego przekaźnika czasowego.Czas mieszania ustalany jest zgodnie z wymaganiami rzeczywistego procesu produkcyjnego mieszania.Przycisk pełzania służy do przesuwania cylindra do odpowiedniej pozycji załadowania w celu podawania i rozładowywania.Zmniejsza pracochłonność i poprawia wydajność produkcji.

 

najnowsze wiadomości o firmie Przyczyna i poprawność działania asymetrii miksera typu V  2

 

Prawidłowa praca mieszadła typu V:

 

W przypadku przenoszenia materiałów, otwórz otwór zasilający miksera, zamknij otwór wylotowy zgodnie z wymaganiami kontroli technicznej i włóż określoną ilość materiałów do leja w kształcie litery V.Pod koniec karmienia, aby uniknąć wypłynięcia materiału podczas mieszania, otwór podający musi być zamknięty i zablokowany.

 

najnowsze wiadomości o firmie Przyczyna i poprawność działania asymetrii miksera typu V  3

 

W czasie pracy maszyny włącz przycisk zasilania, przekręć przycisk stop w lewo, uruchom przycisk rewersu miksera i wyreguluj prędkość silnika w zakresie prędkości określonym w przepisach technicznych, aby wymieszać towar na 600 obr/min.Gdy mieszanka osiągnie normy techniczne, po zatrzymaniu przycisku prędkości silnika kondycjonera, otwór wylotowy mieszalnika powinien być skierowany w stronę ziemi, przycisk prędkości silnika regulującego powinien być ustawiony na 0 V mieszalnika, a przycisk stop powinien być obrócony w prawo, aby zablokować zasilanie.

 

Jeden koniec miksera typu V wyposażony jest w silnik i reduktor.Moc silnika przekazywana jest na reduktor poprzez pasek, a następnie reduktor na pryzmę poprzez sprzęgło.Beczka w kształcie litery V działa jeden po drugim, a materiały w ruchomej beczce są mieszane w lufie w dół, w lewo i w prawo.

 

najnowsze wiadomości o firmie Przyczyna i poprawność działania asymetrii miksera typu V  4

 

Mikser typu V organizuje poruszający się cylinder poprzez zwalnianie obrotów i wykorzystuje do mieszania asymetrię utworzoną przez nierówną długość dwóch cylindrów mieszalnika.Gdy mieszadło porusza się, ze względu na różnicę energii potencjalnej, materiał zmienia się z różnicowania na kombinację.Ze względu na różnicę energii potencjalnej generowana jest siła poprzeczna, aby promować poziomy transfer materiału.Gdy materiały od łączenia do różnicowania, ze względu na różne poziomy materiałów, generowana jest siła poprzeczna w celu promowania poziomego przenoszenia materiałów.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.