Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Aby podnieść poziom modernizacji przemysłu farmaceutycznego, musimy dokonać przełomu w sprzęcie farmaceutycznym
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

Aby podnieść poziom modernizacji przemysłu farmaceutycznego, musimy dokonać przełomu w sprzęcie farmaceutycznym

2021-04-25

Latest company news about Aby podnieść poziom modernizacji przemysłu farmaceutycznego, musimy dokonać przełomu w sprzęcie farmaceutycznym

Aby podnieść poziom modernizacji przemysłu farmaceutycznego, musimy dokonać przełomu w sprzęcie farmaceutycznym

 

Dane pokazują, że w 2020 roku chińskie inwestycje w środki trwałe wyniosą 51890,7 mld juanów, co stanowi wzrost o 2,9% w porównaniu z rokiem poprzednim.Przemysł farmaceutyczny przyniósł silne wsparcie dla przemysłu wytwórczego, a tempo wzrostu inwestycji w przemyśle farmaceutycznym wyniesie 28,4% w 2020 r. Poinformowano, że w okresie 14. planu pięcioletniego chiński przemysł farmaceutyczny osiągnie siedem głównych celów.Jednym z nich jest podniesienie poziomu modernizacji łańcucha dostaw w łańcuchu przemysłowym, odrobienie krótkiej płyty i odkucie długiej płyty oraz jak najszybsze rozwiązanie szeregu problemów z szyją.W kluczowych zadaniach wspomniano również, że powinniśmy promować kluczowe przedsiębiorstwa, aby osiągnąć przełom w projektowaniu leków, technologii produkcji, wysokiej jakości zaróbkach, sprzęcie farmaceutycznym i innych aspektach.

Jako „maszyna matka” produkcji farmaceutycznej, sprzęt farmaceutyczny odgrywa ważną rolę w produkcji farmaceutycznej.Obecnie, na tle wzrostu inwestycji przemysłu farmaceutycznego i sprzyjających polityk wspierających rozwój modernizacji przemysłu, przemysł aparatury farmaceutycznej staje przed zarówno szansami, jak i wyzwaniami.

najnowsze wiadomości o firmie Aby podnieść poziom modernizacji przemysłu farmaceutycznego, musimy dokonać przełomu w sprzęcie farmaceutycznym  0

Wzrost zapotrzebowania na sprzęt

Branża rozpoczyna nową rundę boomu

 

Według danych, w 2020 r. przemysł farmaceutyczny produkujący sprzęt specjalny osiągnie łączne przychody w wysokości 19,787 miliardów juanów, przy wzroście o 14,57% rok do roku i marży zysku na poziomie 6,44%.Ten zestaw danych oznacza, że ​​w 2015 roku, w związku ze spadkiem zapotrzebowania na sprzęt po szczycie certyfikacji GMP, zmieniła się sytuacja w zakresie dochodów i zysków branży, a tendencja ożywienia w branży jest oczywista.

 

Ponadto, wraz ze wzrostem inwestycji w przemysł farmaceutyczny w 2020 r., zapotrzebowanie przedsiębiorstw farmaceutycznych na procesy i wyposażenie wymagane do badań i rozwoju oraz uprzemysłowienia w łańcuchu przemysłowym będzie nadal rosło.W tym kontekście oczekuje się wzrostu popytu na sprzęt farmaceutyczny, a branża uważa, że ​​rozpoczyna nową rundę boomu.

 

W rzeczywistości na podstawie danych giełdowych przedsiębiorstw produkujących maszyny farmaceutyczne, które ujawniły dane roczne za rok 2020 i pierwszy raport kwartalny za rok 2021, możemy również zbadać prosperity branży.Pomimo wpływu epidemii w I kwartale 2020 roku, po wejściu w II kwartał, wyniki większości przedsiębiorstw poprawiły się i nadal osiągnęły pewien wzrost w całym roku.Ponadto podwoił się wzrost zysku netto przedsiębiorstw produkujących maszyny farmaceutyczne, takich jak Dong Fulong.W 2021 r. wiele przedsiębiorstw produkujących maszyny farmaceutyczne wykazało, że ma wystarczającą liczbę zamówień, a ich wydajność jest w okresie wydania.

najnowsze wiadomości o firmie Aby podnieść poziom modernizacji przemysłu farmaceutycznego, musimy dokonać przełomu w sprzęcie farmaceutycznym  1

Promuj modernizację przemysłu farmaceutycznego

W branży maszyn farmaceutycznych wciąż trzeba rozwiązać kilka wąskich gardeł

 

Obecnie na chińskim rynku sprzętu farmaceutycznego istnieje wiele rodzajów produktów o pełnych specyfikacjach i dużej wydajności, które mogą zasadniczo zaspokoić potrzeby krajowych przedsiębiorstw farmaceutycznych.Jednak nadal istnieje kilka wąskich gardeł do przezwyciężenia w promowaniu modernizacji przemysłu farmaceutycznego.

 

Po pierwsze, wąskie gardło techniczne.Po latach rozwoju krajowy przemysł sprzętu farmaceutycznego poczynił pewne postępy w technologii procesowej.Jednak niektóre produkty maszyn farmaceutycznych, takie jak wirówki, opierają się głównie na importowanych częściach i technologiach, które są ograniczone przez ludzi.Dlatego, aby promować modernizację przemysłu farmaceutycznego, musimy przełamać wąskie gardło tradycyjnej technologii, wprowadzać innowacje technologiczne i produkty procesowe oraz realizować wysokiej klasy rozwój przemysłu maszyn farmaceutycznych.

 

Po drugie, poziom innowacyjności.Ze względu na niewielką skalę i słaby kapitał większości przedsiębiorstw istnieją oczywiste braki w zakresie innowacyjności, co prowadzi do małej powtarzalnej produkcji krajowych maszyn farmaceutycznych, a zjawisko homogenizacji produktów jest poważne, nawet wśród dużych przedsiębiorstw maszyn farmaceutycznych.W kontekście ciągłego doskonalenia wymagań jakościowych produktów farmaceutycznych oraz standardów branżowych konieczne jest podnoszenie poziomu innowacyjności sprzętu farmaceutycznego.Dla przedsiębiorstw zajmujących się maszynami farmaceutycznymi, przy coraz ostrzejszej konkurencji rynkowej w branży maszyn farmaceutycznych, wzmacnianie inwestycji w innowacje produktowe i B+R oraz aktywne poszukiwanie dróg innowacji i transformacji to także środki na zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstw.

najnowsze wiadomości o firmie Aby podnieść poziom modernizacji przemysłu farmaceutycznego, musimy dokonać przełomu w sprzęcie farmaceutycznym  2

Epilog

 

2021 to pierwszy rok czternastego planu pięcioletniego Chin.Ogólną tendencją różnych gałęzi przemysłu, w tym przemysłu sprzętu farmaceutycznego, jest promowanie modernizacji przemysłu poprzez innowacje naukowe i technologiczne oraz promowanie trwałego i wysokiej jakości rozwoju gospodarczego.W obliczu nowego roku przedsiębiorstwa z branży sprzętu farmaceutycznego nadal muszą nadrobić niedociągnięcia, przezwyciężyć „twardą kość”, zrealizować innowacje i modernizację krajowego sprzętu farmaceutycznego, przyczynić się do poprawy poziomu modernizacji przemysłu farmaceutycznego i promować wysoki -jakościowy rozwój branży.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.