Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Jakie są najczęstsze awarie używania półautomatycznych maszyn do napełniania kapsułek?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

Jakie są najczęstsze awarie używania półautomatycznych maszyn do napełniania kapsułek?

2021-01-06

Latest company news about Jakie są najczęstsze awarie używania półautomatycznych maszyn do napełniania kapsułek?

Jakie są najczęstsze awarie używania półautomatycznych maszyn do napełniania kapsułek?

 

Poniżej opisano typowe wady półautomatycznej maszyny do napełniania kapsułek.Wibracje maszyny do napełniania kapsułek nie są idealne, a napięcie jest regulowane.Poluzowana śruba kontaktronowa, dokręcić śrubę.Powłoka kapsułki jest umieszczona w płycie stołu warsztatowego, wlot jest wysoki lub niski, a płyta przemieszczająca i szyna prowadząca są regulowane.Powłoka kapsułki ma zbyt wiele odwróconych główek (ponad 3%), wibrator nie jest prawidłowo wyregulowany, ponieważ odpowiednie napięcie lub rozmiar powłoki kapsułki nie odpowiada normie, wybierana jest zakwalifikowana powłoka kapsułki.Powłoka kapsułki przyklejona do płytki nie może spaść, wymienić osłonkę kapsułki lub wyregulować położenie płytki dyslokacyjnej i otworu płytki.

najnowsze wiadomości o firmie Jakie są najczęstsze awarie używania półautomatycznych maszyn do napełniania kapsułek?  0najnowsze wiadomości o firmie Jakie są najczęstsze awarie używania półautomatycznych maszyn do napełniania kapsułek?  1

 

Forma nie może zostać zresetowana w torze, zablokowana sprężyna dociskowa tylnego końca prowadnicy lub zablokowana wersja kapsułki.Zamontuj ponownie sprężynę lub górny pręt i popchnij zakleszczoną kapsułkę w dół.Zużycie płyty prowadzącej w formie ma wpływ na niską szybkość tulei kapsułek, wymianę nowej formy maszyny do napełniania kapsułek lub poluzowanie pozycjonowania z obu stron, mocowanie gwoździa pozycjonującego, modyfikację lub wilgotność kapsułkę i wymianę osłonki kapsułki.

najnowsze wiadomości o firmie Jakie są najczęstsze awarie używania półautomatycznych maszyn do napełniania kapsułek?  2najnowsze wiadomości o firmie Jakie są najczęstsze awarie używania półautomatycznych maszyn do napełniania kapsułek?  3

 

LTPM CHINY Półautomatyczna maszyna do napełniania kapsułek nadaje się do napełniania kapsułek, korpusu i proszku 000#-.Nadaje się do małej i średniej fabryki farmaceutycznej, fabryki produktów zdrowotnych, szpitala, fabryki leków weterynaryjnych, instytutu badawczego, laboratorium, fabryki pestycydów oraz małej i średniej produkcji seryjnej apteki z większą liczbą pacjentów.Korzystanie z napełniania zatyczki do otworów, przerywanej pracy, regulacji prędkości konwersji częstotliwości, odpowiedniej do obracania proszku lub tabletek kapsułek peletowych, aby automatycznie ukończyć siew, pod-kapsułkę, napełnianie (usuwanie kapsułki na odpady), kapsułkę blokującą, wydajność gotowego produktu i tak dalej.

Wszystkie części mające kontakt z lekami wykonane są precyzyjnie ze stali nierdzewnej, z urządzeniem odpylającym spełniającym wymagania normy "GMP".

najnowsze wiadomości o firmie Jakie są najczęstsze awarie używania półautomatycznych maszyn do napełniania kapsułek?  4

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.