Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Co się dzieje, gdy suszarka rozpyłowa nie wysycha lub nie nagrzewa się?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

Co się dzieje, gdy suszarka rozpyłowa nie wysycha lub nie nagrzewa się?

2020-11-16

Latest company news about Co się dzieje, gdy suszarka rozpyłowa nie wysycha lub nie nagrzewa się?

Co się dzieje, gdy suszarka rozpyłowa nie wysycha lub nie nagrzewa się?

 

W medycynie, przemyśle chemicznym, spożywczym i innych dziedzinach, suszarka rozpyłowa jest powszechnym urządzeniem do suszenia materiałów, odgrywającym główną rolę.Dane pokazują, że w 2017 r. całkowita wielkość rynku globalnej suszarki rozpyłowej wyniosła 68 mln USD, a skala rynku stale rosła w ostatnich latach.Szacuje się, że do końca 2025 r. rynek osiągnie 611 mln USD.

 

najnowsze wiadomości o firmie Co się dzieje, gdy suszarka rozpyłowa nie wysycha lub nie nagrzewa się?  0

 

Ale wielu użytkowników zastanawia się, że w procesie używania suszarki rozpyłowej sprzęt często wydaje się nie suchy, nie rozgrzewający lub efekt suszenia nie jest dobry, jak to jedno?Jak rozwiązać ten problem?

 

Technik fabryczny powiedział, że gdy suszarka rozpyłowa pojawiła się w powyższej sytuacji, najpierw nie martw się, możesz to najpierw sprawdzić samodzielnie.Jeśli potrafisz rozwiązać to sam, możesz to rozwiązać sam.

 

„Na przykład, jeśli jest to spowodowane awarią elementu grzejnego lub odcięciem przeciążenia termicznego, można to rozwiązać samodzielnie”.Technik powiedział, że przyczyną ogólnego braku suszenia jest brak odpowiedniego przepływu powietrza w suszarce rozpyłowej i tylko poprawa warunków przepływu powietrza może rozwiązać problem.

 

najnowsze wiadomości o firmie Co się dzieje, gdy suszarka rozpyłowa nie wysycha lub nie nagrzewa się?  1

 

Jeśli problem nie jest spowodowany przepływem powietrza, możesz skorzystać z następujących metod:

 

1. sprawdź, czy wąż suszarki rozpyłowej jest zatkany lub zgięty, ponieważ zatkanie lub zgięcie wpłynie na maszynę odpływu powietrza, powodując złą cyrkulację powietrza, utrudniając normalny wzrost temperatury suszarki, a tym samym wpływając na efekt suszenia.

 

2. jeżeli wąż nie jest zatkany lub zagięty należy sprawdzić czy materiał nie jest przeciążony.Przeładowanie materiału spowoduje zablokowanie suszarki rozpyłowej i uniemożliwi swobodny obieg powietrza.

 

3. Gdy suszarka rozpyłowa się przegrzeje, nie tylko wpłynie to na wydajność maszyny, ale także łatwo ją uszkodzi.Jeśli przeciążenie termiczne zostało odcięte, można wykonać prosty reset;jeśli suszarka rozpyłowa jest poważnie uszkodzona, konieczne jest znalezienie profesjonalnego personelu konserwacyjnego, który się tym zajmie.

 

najnowsze wiadomości o firmie Co się dzieje, gdy suszarka rozpyłowa nie wysycha lub nie nagrzewa się?  2

 

Z punktu widzenia branży w rzeczywistości te awarie suszarki rozpyłowej są normalne, ponieważ sprzęt jest jak samochód, dobre produkty są łatwe do noszenia i noszenia przez długi czas oraz mają pewien wpływ na wydajność.„Podobnie jak samochód wymaga konserwacji, suszarka rozpyłowa powinna również zwracać uwagę na konserwację, aby maszyna lepiej utrzymywała stabilny stan pracy, aby lepiej służyć produkcji”.

 

Na przykład podczas konserwacji suszarki rozpyłowej należy zwrócić uwagę na czyszczenie i utrzymanie sprzętu w czystości.Jeśli brud jest obecny, posprzątaj na czas.Podczas czyszczenia suszarki rozpyłowej należy zwrócić szczególną uwagę na osuszacze, urządzenia do usuwania gazów i wentylatory, aby podczas czyszczenia nie dopuścić do przedostania się wody do tych urządzeń.Jednocześnie regularna kontrola to również zadanie, którego nie można zaniedbać.Użytkownicy muszą regularnie sprawdzać i regulować części suszarki rozpyłowej, dodawać olej smarujący do części smarujących i części na czas.

 

Zagrożenie ze strony tylnego nabywcy powinno być w stanie rozpoznać produkty wykwalifikowanych producentów, zapewnić jakość produktów i zapewnić obsługę klienta, aby kupujący mogli uniknąć zmartwień.Dlatego kupujący powinni ostrożnie wybierać i sprzedawać towary trzy razy.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.