Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Dlaczego odśrodkowa suszarka rozpyłowa wydaje się przyklejać materiał do ścianki komory suszącej?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

Dlaczego odśrodkowa suszarka rozpyłowa wydaje się przyklejać materiał do ścianki komory suszącej?

2021-07-30

Latest company news about Dlaczego odśrodkowa suszarka rozpyłowa wydaje się przyklejać materiał do ścianki komory suszącej?

Dlaczego odśrodkowa suszarka rozpyłowa wydaje się materiał trzymaj się komora suszarnicza Ściana?

Odśrodkowa suszarka rozpyłowa to urządzenie, które wykorzystuje odśrodkowy atomizer do suszenia niektórych płynnych materiałów.Charakteryzuje się dużą szybkością suszenia, uproszczonym procesem produkcyjnym, odpowiednią do ciągłej kontroli produkcji oraz poprawioną czystością produktu.Znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym, farmaceutycznym, ochronie środowiska i innych branżach.

najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego odśrodkowa suszarka rozpyłowa wydaje się przyklejać materiał do ścianki komory suszącej?  0

Zasada działania odśrodkowej suszarki rozpyłowej to: powietrze przechodzi przez filtr i grzałkę, wchodzi do dystrybutora powietrza na górze odśrodkowej suszarki rozpyłowej, a gorące powietrze napływa do suszarki rozpyłowej równomiernie w kształcie spirali.Ciecz surowcowa jest pompowana ze zbiornika cieczy surowcowej przez filtr do rozpylacza odśrodkowego na górze suszarki, dzięki czemu ciecz surowcowa jest rozpylana w postaci bardzo małych kropel.Jest natychmiast suszony do gotowego produktu, a gotowy produkt jest odprowadzany z dna wieży suszącej i separatora cyklonowego, a powietrze wylotowe jest odprowadzane przez wentylator.Zrozumiałe jest, że użytkownicy mogą również wybrać metodę ogrzewania, odpylania i odpylania zgodnie z faktyczną sytuacją.

najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego odśrodkowa suszarka rozpyłowa wydaje się przyklejać materiał do ścianki komory suszącej?  1

 

Obecnie zastosowanie suszarek rozpyłowych wirówkowych w medycynie jest bardzo szerokie.Na rynku dostępna jest szeroka gama produktów, co sprawia, że ​​wydajność suszenia w przemyśle farmaceutycznym jest wyższa.Aby poprawić jednorodność, płynność i rozpuszczalność produktów materiałowych, niektórzy producenci urządzeń do suszenia rozpyłowego Zwiększyli również wysiłki w zakresie badań i rozwoju oraz kontynuowali wprowadzanie innowacji w celu stworzenia szybkiej odśrodkowej suszarki rozpyłowej o większej prędkości suszenia, wyższej czystości produktu oraz wygodniejsza obsługa i sterowanie, aby sprostać nowym potrzebom i wymaganiom suszenia materiałów firm farmaceutycznych.

najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego odśrodkowa suszarka rozpyłowa wydaje się przyklejać materiał do ścianki komory suszącej?  2

 

Warto wspomnieć, że w procesie użytkowania odśrodkowych suszarek rozpyłowych wielu użytkowników często stwierdza, że ​​dysze sprzętu nie działają prawidłowo.Na przykład podczas procesu produkcyjnego odśrodkowego urządzenia do suszenia rozpyłowego prędkość dysz rozpylających jest zbyt niska, szybkość parowania jest zbyt niska, a dysze odśrodkowe pracują.Od czasu do czasu pojawiają się hałasy lub wibracje, a nawet sprzęt nie działa normalnie.Dlatego bardzo ważne jest zrozumienie przyczyn awarii dysz i rozwiązywanie problemów.

 

Jak więc sobie z tym poradzić?Branża uważa, że ​​istnieją dwa aspekty odniesienia.Po pierwsze, jeśli podczas pracy odśrodkowej dyszy rozpylającej zauważysz hałas lub wibracje, może to być spowodowane niewłaściwym czyszczeniem i konserwacją dyszy urządzenia do suszenia rozpyłowego, co skutkuje pozostałościami substancji w dyszy lub wygięciem i deformacją wrzeciona;drugi może być również spowodowany słabą równowagą dynamiczną tarczy odśrodkowej.

 

„Jeżeli prędkość dyszy jest zbyt niska, a szybkość parowania jest zbyt niska, może to oznaczać, że elementy dyszy odśrodkowej działają nieprawidłowo. Najpierw należy przerwać korzystanie z dyszy i sprawdzić wewnętrzne elementy dyszy. Przyczyną może być: objętość powietrza w całym systemie jest zmniejszona; temperatura na wlocie gorącego powietrza jest niska; w urządzeniu występuje przeciek powietrza, a zimne powietrze dostaje się do suszarni."Wspomniana osoba powiedziała.

 

Bardzo ważne jest regularne czyszczenie i konserwacja dyszy suszarki rozpyłowej, w przeciwnym razie może to spowodować od czasu do czasu kolejne awarie.Aby rozwiązać problemy spowodowane tego rodzaju przyczynami, metodą jest sprawdzenie, czy w tarczy rozpylającej znajdują się resztki substancji, a jeśli takowe są, należy je na czas wyczyścić;jeśli okaże się, że wrzeciono jest nieprawidłowe, należy je wymienić.Równowagę dynamiczną tarczy odśrodkowej należy ponownie wyregulować lub wymienić, aby rozwiązać problem awarii dyszy.

najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego odśrodkowa suszarka rozpyłowa wydaje się przyklejać materiał do ścianki komory suszącej?  3

Ponadto w przemyśle sugeruje się sprawdzenie, czy prędkość obrotowa wirówki jest normalna;sprawdzić, czy położenie zaworu regulacyjnego wirówki urządzenia do suszenia rozpyłowego jest prawidłowe;sprawdzić, czy rury filtra powietrza i nagrzewnicy powietrza są zablokowane;sprawdź, czy napięcie sieci jest normalne;sprawdź, czy nagrzewnica elektryczna działa normalnie;sprawdź, czy połączenie każdego elementu wyposażenia do suszenia rozpyłowego jest uszczelnione itp., i wykonaj dobrą pracę inspekcyjną w celu dalszego rozwiązywania problemów i rozwiązywania problemu, aby zapewnić stabilność sprzętu następnym razem.

najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego odśrodkowa suszarka rozpyłowa wydaje się przyklejać materiał do ścianki komory suszącej?  4

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2023 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.