Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Company news about Dlaczego odśrodkowa suszarka rozpyłowa wydaje się przyklejać do komory suszenia rozpyłowego? Jak rozwiązać problem z przyklejaniem proszku do suszarki rozpyłowej?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0577-65158944
Skontaktuj się teraz

Dlaczego odśrodkowa suszarka rozpyłowa wydaje się przyklejać do komory suszenia rozpyłowego? Jak rozwiązać problem z przyklejaniem proszku do suszarki rozpyłowej?

2021-06-29

Latest company news about Dlaczego odśrodkowa suszarka rozpyłowa wydaje się przyklejać do komory suszenia rozpyłowego? Jak rozwiązać problem z przyklejaniem proszku do suszarki rozpyłowej?

Dlaczego jest powodem odśrodkowa suszarka rozpyłowa wydaje się przyklejać do suszenie rozpyłowe izba?Jak rozwiązać problem z przyklejaniem proszku do suszarki rozpyłowej?

 

Odśrodkowa suszarka rozpyłowa to urządzenie, które wykorzystuje odśrodkowy atomizer do suszenia niektórych płynnych materiałów.Suszarka rozpyłowa charakteryzuje się dużą szybkością suszenia, uproszczonym procesem produkcyjnym, odpowiednią do ciągłej kontroli produkcji oraz poprawioną czystością produktu.Jest szeroko stosowany w przemyśle spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym i farmaceutycznym.Ochrona środowiska i inne branże.

 

najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego odśrodkowa suszarka rozpyłowa wydaje się przyklejać do komory suszenia rozpyłowego? Jak rozwiązać problem z przyklejaniem proszku do suszarki rozpyłowej?  0

 

Zasada działania odśrodkowej suszarki rozpyłowej jest następująca: powietrze przechodzi przez filtr i grzałkę, wchodzi do rozdzielacza powietrza na górze odśrodkowej suszarki rozpyłowej, a gorące powietrze wpada do komory suszarki rozpyłowej równomiernie w kształcie spirali.Ciecz materiału jest pompowana ze zbiornika cieczy materiału przez filtr do odśrodkowego rozpylacza na górze komory suszarki rozpyłowej, dzięki czemu ciecz materiału jest rozpylana w postaci bardzo małych kropelek mgły.Ciecz materiału styka się równolegle z gorącym powietrzem, a woda szybko odparowuje.Jest natychmiast suszony do gotowego produktu, a gotowy produkt jest odprowadzany z dna wieży suszarki rozpyłowej i separatora cyklonowego, a spaliny są odprowadzane przez wentylator.Zrozumiałe jest, że użytkownicy mogą również wybrać metodę ogrzewania, odpylania i odpylania zgodnie z faktyczną sytuacją.

 

Obecnie zastosowanie odśrodkowych suszarek rozpyłowych w medycynie jest bardzo szerokie.Na rynku dostępna jest szeroka gama produktów, co sprawia, że ​​wydajność suszenia w przemyśle farmaceutycznym jest wyższa.Aby poprawić jednolitość, płynność i rozpuszczalność produktów materiałowych, niektórzy producenci sprzętu również intensyfikują badania i rozwój, kontynuują innowacje w procesie i tworzą szybkobieżną odśrodkową suszarkę rozpyłową o większej prędkości suszenia, wyższej czystości produktu i nie tylko wygodna obsługa i sterowanie, aby sprostać nowym potrzebom i wymaganiom suszenia materiałów firm farmaceutycznych.

 

Warto wspomnieć, że w procesie korzystania z odśrodkowych suszarek rozpyłowych wielu użytkowników często stwierdza, że ​​dysza rozpylająca urządzenia nie działa prawidłowo.Na przykład, podczas procesu produkcyjnego odśrodkowych suszarek rozpyłowych, prędkość dysz atomizujących jest zbyt niska, szybkość parowania jest zbyt niska, a odśrodkowe dysze atomizujące pracują.Od czasu do czasu pojawiają się hałasy lub wibracje, a nawet sprzęt nie działa normalnie.Dlatego bardzo ważne jest zrozumienie przyczyn awarii dyszy natryskowej i rozwiązywanie problemów.

 

najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego odśrodkowa suszarka rozpyłowa wydaje się przyklejać do komory suszenia rozpyłowego? Jak rozwiązać problem z przyklejaniem proszku do suszarki rozpyłowej?  1

 

Jak więc sobie z tym poradzić?Branża uważa, że ​​istnieją dwa aspekty odniesienia.Po pierwsze, jeżeli podczas pracy dyszy odśrodkowej w komorze suszarki rozpyłowej zauważysz hałas lub wibracje, może to być spowodowane niewłaściwym czyszczeniem i konserwacją dyszy suszarki rozpyłowej, co skutkuje pozostałościami substancji w dyszy lub wygięciem i deformacją wrzeciona ;drugi może być również spowodowany słabą równowagą dynamiczną tarczy odśrodkowej.

 

„Jeśli prędkość dyszy jest zbyt niska, a szybkość odparowywania suszenia rozpyłowego jest zbyt niska, może to oznaczać, że elementy dyszy odśrodkowej działają nieprawidłowo. Najpierw należy przerwać korzystanie z dyszy i sprawdzić wewnętrzne elementy dyszy. Przyczyną może być : objętość powietrza w całym systemie jest zmniejszona; temperatura na wlocie gorącego powietrza jest niska; w sprzęcie dochodzi do przecieku powietrza, a zimne powietrze dostaje się do suszarni."Wspomniana osoba powiedziała.

 

najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego odśrodkowa suszarka rozpyłowa wydaje się przyklejać do komory suszenia rozpyłowego? Jak rozwiązać problem z przyklejaniem proszku do suszarki rozpyłowej?  2

 

Bardzo ważne jest regularne czyszczenie i konserwacja dyszy rozpyłowej odśrodkowej suszarki rozpyłowej, w przeciwnym razie może to spowodować od czasu do czasu kolejne awarie.Aby rozwiązać problemy spowodowane tego rodzaju przyczynami, metodą jest sprawdzenie, czy w tarczy rozpyłowej znajdują się resztki substancji, a jeśli takowe są, należy na czas wyczyścić maszynę do suszenia rozpyłowego;jeśli okaże się, że wrzeciono jest nieprawidłowe, należy je wymienić.Równowagę dynamiczną tarczy odśrodkowej należy ponownie wyregulować lub wymienić, aby rozwiązać problem awarii dyszy.

 

Ponadto w przemyśle sugeruje się sprawdzenie, czy prędkość obrotowa wirówki jest normalna;sprawdzić, czy położenie zaworu regulacyjnego wirówki suszarki rozpyłowej jest prawidłowe;sprawdzić, czy rury filtra powietrza i nagrzewnicy powietrza są zablokowane;sprawdź, czy napięcie sieci jest normalne;sprawdź, czy nagrzewnica elektryczna działa normalnie;sprawdź, czy połączenie każdego elementu suszarki rozpyłowej jest uszczelnione itp., i wykonaj dobrą kontrolę w celu dalszego rozwiązywania problemów i rozwiązywania problemu, aby zapewnić stabilność sprzętu następnym razem.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.