Wyślij wiadomość
Dom > produkty > Maszyna do kapsułkowania softgel >
Automatyczna maszyna do paintballa LTRJ-250 Pełna linia produktów

Automatyczna maszyna do paintballa LTRJ-250 Pełna linia produktów

maszyna do kapsułkowania

maszyna do kapsułkowania w miękkim żelu

Miejsce pochodzenia:

Chiny

Nazwa handlowa:

LTPM China

Orzecznictwo:

CE, GMP

Numer modelu:

LTRJ-250

Skontaktuj się z nami

Poprosić o wycenę
Szczegóły produktu
Zakres napełniania:
0-2 ml
Moc:
16,5 kW
Ilość filarów:
20 sztuk
Prędkość obrotowa:
0-7 obr/min
Zasilacz:
380V 50Hz trójfazowy (opcjonalnie)
Główna masa maszyny:
600 kg
Opis produktu

Maszyna do paintballa z serii LTRJ

(Maszyna do formowania i napełniania miękkich kapsułek żelowych)

Opis produktu

 

Zastosowanie i użycie:
Maszyna do kapsułkowania softgel może ilościowo wstrzykiwać olej, mieszając zawiesinę i pastowatą masę do kapsułki, aby utworzyć wszelkiego rodzaju kapsułki softgel o różnym rozmiarze, kształcie i kolorze.Ze względu na zalety szybkiego rozpadu, łatwego doustnego, trudnego do natlenienia, łatwego do przechowywania i przyjmowania, kapsułkowanie softgel jest mile widziane przez coraz więcej klientów.Ze względu na wysoką wydajność, dokładne ładowanie, stabilizację jakości, wysoki wskaźnik gotowego produktu, jest preferowany przez coraz więcej producentów i stosowany w dziedzinie medycyny, produktów zdrowotnych, kosmetycznych, kolorowych kulek i tak dalej.
Ten produkt przeszedł ocenę nowego produktu na poziomie prowincji, a certyfikacja UE przyjęła dwa elementy technologii patentowej w produkcji z doskonałym wykonaniem.
Funkcja:
 • Duża pojemność produktu, może wyprodukować 600 milionów granulek (kształt owalny nr 8, 3 obroty/minutę, 24 godziny/dobę, 300 dni/rok).
 • Wstrzykiwanie części medycznej przyjmuje zaawansowany system napędowy liniowości i zapewnia, że ​​precyzja ładowania i napełniania jest mniejsza niż 2%.
 • Stawka za opakowanie kapsułek wynosi do 98%.
 • Wstęga żelatynowa jest smarowana technologią dokładnego zasilania olejem w celu obniżenia zużycia oleju smarującego.Wstążka jest nasmarowana olejem roślinnym, dzięki czemu produkowane kapsułki nie ulegają praniu.
 • Wysokiej jakości sprzęt do odstraszania kapsułek przyjmuje przenośnik taśmowy do żywności zatwierdzony przez amerykańską FDA, bez trucizny i adhibicji oraz łatwy do czyszczenia.
 • Zoptymalizowana forma jest wykonana z wysokiej jakości stopu lotniczego w procesie precyzyjnego sterowania numerycznego, aby zapewnić żywotność formy.
 • Zaawansowane techniki procesu i montażu zapewniają pełną stabilizację jakości urządzenia, wysoką szybkość pracy i dobrą pigułkę kształtu.
 • Przyjęcie automatycznego projektu systemu dostarczania kapsułki i materiału w celu zmniejszenia pracochłonności pracowników i poprawy środowiska pracy, co jest zgodne z wymogami GMP.
 • Poziom cieczy w pudełku żelatynowym jest automatycznie ustalany w stałej pozycji, a stopka celsjusza wyświetla grubość gumy, co jest łatwe i dokładne w regulacji.
 • Moc silnika głównego to 1,5KW, co pozwala uniknąć zjawiska niewystarczającej mocy napędowej, gdy zawartość jest dość gęsta (weźmy na przykład model 185).
 • Adoptuj nietrujące materiały do ​​ludzkiego ciała lub teraz wrzucaj substancje do płynu medycznego w tej maszynie i płynie lekarskim oraz dotykając części do żelatyny.
 •  
Główne dane techniczne:
PRZEDMIOT / MODELLTRJ-110LTRJ-180LTRJ-200LTRJ-250
Prędkość obrotowa rzutu kostką0-4 obr./min0-5 obr/min0-5 obr/min0-5 obr/min
Dostarczanie objętości dla pistoletu z pojedynczym słupkiem przepływu0-1ml0-2ml0-2ml0-2ml
Różnica między objętością napełnienia±2%±2%±2%±2%
Moc dla całej maszyny4KW6,5 kW7,5 kW16,5 kW
Ilość filarów8121220
Rozmiary konturów600 × 850 × 1650 mm790×920×2100mm1500×1150×2000mm2300×1275×2400mm
Waga całej maszyny650 kg980 kg1050 kg2800 kg

 

Produkty powiązane

 

soft gelatin encapsulating machine.jpg
 
 

Produkt końcowy

 

5.png1.png2.png3.png
 
 

Warsztat

LTRJ-6.jpg
 
 
LTRJ-7.jpg
 

informacje o firmie

company information.jpg

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyny do przetwarzania farmaceutycznego Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 pharmaceuticalprocessingmachines.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.